Salkımbağı Köyü Fotoğrafları

Bu sayfada, Salkımbağı Köyü’nün birkaç fotoğrafını yayınlamak istedik. Bu güzel fotoğrafları kim çekti bilmiyorum; ama her kim çektiyse ellerine sağlık. Sahibi çıkarsa yorum kısmında bunu belirtebilir. Fotoğraf sahiplerine teşekkür ederek onları yayınlıyorum. Diğer sitemizi ziyaret etmek isterseniz linki tıklayabilirsiniz. Not: Çeşitli Nedenlerden Dolayı, Fotoğraflar Yayından...

232 0

Bu sayfada, Salkımbağı Köyü’nün birkaç fotoğrafını yayınlamak istedik. Bu güzel fotoğrafları kim çekti bilmiyorum; ama her kim çektiyse ellerine sağlık. Sahibi çıkarsa yorum kısmında bunu belirtebilir. Fotoğraf sahiplerine teşekkür ederek onları yayınlıyorum.
Diğer sitemizi ziyaret etmek isterseniz linki tıklayabilirsiniz.

Not: Çeşitli Nedenlerden Dolayı, Fotoğraflar Yayından Kaldırılmıştır.

İleriki zamanlarda köyün her halini yansıtan fotoğrafları sitemizde yayınlamaya çalışacağız. İnternet üzerinde yer alan fotoğraflara bakıldığında genellikle bahar mevsiminde çekilmiş görseller bulunmaktadır.

Oysa köyümüz sadece bahar mevsiminde değil, tüm mevsimlerde güzelliğini korumaktadır. Şuanda bazı sosyal medya kanallarında köyümüz ile ilgili açılan sayfalar bulunmakta ve o sayfalarda köyün hem şimdiki halini yansıtan hem de eski yani nostaljik fotoğrafları gösteren sayfalar mevcut.

Aslında elinde köyün eski halini gösteren fotoğraflar olanlar, bunları yayınlarlarsa çok iyi olacaktır. Böylelikle herkes tarihin eski izlerine güzel bir yolculuk yapma fırsatına sahip olacaktır.

Buradan da söyleyeyim, eski görselleri paylaşmak isteyen olursa yorum yazma aracılığı ile benimle iletişime geçsin. O fotoğrafları, böylece güzel bir sayfada yayınlama imkanına sahip olabiliriz.

 

 

 

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php