Yarıyıl Tatili Sömestr Tatili 15 Tatil Ne Zaman?

Yarıyıl tatili ne zaman? 15 Tatil ne zaman? Sömestr tatili ne zaman? Okullar ne zaman kapanacak? Sevgili öğrenciler, yoğun bir tempoyla devam ettiğiniz eğitim hayatınızda tatilleri de hakkediyorsunuz tabi ki! Onun içindir ki hem öğrenciler hem de öğrenci velileri yarıyıl tatilinin ne zaman olduğunu, okulların...

174 0

Yarıyıl tatili ne zaman?
15 Tatil ne zaman?
Sömestr tatili ne zaman?
Okullar ne zaman kapanacak?

Sevgili öğrenciler, yoğun bir tempoyla devam ettiğiniz eğitim hayatınızda tatilleri de hakkediyorsunuz tabi ki! Onun içindir ki hem öğrenciler hem de öğrenci velileri yarıyıl tatilinin ne zaman olduğunu, okulların ne zaman kapanacağını merak etmekteler. Kimisi yarıyıl tatilinde dinlenmek için dört gözle beklemekte, kimisi de yarıyıl tatilinde tatil yapma planları yapmakta. İşte size 2013-2014 eğitim-öğretim yılının yarıyıl tatili tarihlerini bildiriyoruz.

Yarıyıl Tatili Ne Zaman?
1. döneme okullar ne zaman kapanacak?

Milli Eğitim Bakanlığının bildirdiği iş takvimine göre 2013-2014 eğitim-öğretim yılı yarıyıl tatili 24 Ocak 2014 Cuma günü başlayacak 9 Şubat Pazar günü ise yarıyıl tatili (sömestr tatili) bitecek. Yani okullar 24 Ocak günü kapanacak 10 Şubat 2014’te ise tekrar başlayacak.

Yarıyıl Tatili Kaç Gün?

Yarıyıl tatili toplam 16 gün olacak. Tabi buna hafta sonları da dahil.

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php