Bioxin Şampuan İşe Yarıyor mu?

Merhaba Beyler Bayanlar! Saç dökülme sorunu yaşayanlar ve saçları dökülmeye başlamadan önce tedbir almak isteyenler için, benim de 4 senedir kullandığım ve kullanmaya devam edeceğim Bioxin şampuanından bahsetmek istiyorum. Şampuanın işe yarayıp yaramadığından söylemekten önce, bu şampuandan biraz bahsedeyim isterseniz.    Bioxin şampuan diğer birçok...

1128 2

Merhaba Beyler Bayanlar! Saç dökülme sorunu yaşayanlar ve saçları dökülmeye başlamadan önce tedbir almak isteyenler için, benim de 4 senedir kullandığım ve kullanmaya devam edeceğim Bioxin şampuanından bahsetmek istiyorum. Şampuanın işe yarayıp yaramadığından söylemekten önce, bu şampuandan biraz bahsedeyim isterseniz.

   Bioxin şampuan diğer birçok şampuanın aksine bitkisel bir şampuandır. Bildiğim kadarıyla her üç saç türü için de üretilmişleri var. Yani kuru saçlar için ayrı, normal saçlar için ayrı, yağlı saçlar için ayrı ayrı üretilmiş bir şampuan. Ne kadar doğru bilmiyorum ama 6 ay kadar kullanıldığında %86 kadar başarıya ulaşıldığı belirtilmiş şampuan şişesinin üzerinde. Aynı zamanda kullanımının sürekli olması gerektiği ve bioxin serumu ile birlikte kullanıldığında daha işe yarar olacağı da vurgulanmış.

bioxin işe yarar mı
Bioxin işe yarar mı?
   Fiyatını soracak olursanız da son iki-üç yıldır üçlü paketi 50 liraya veriliyor. İlk çıktığında daha pahalı bir şampuandı aslında ama sonra ne olduysa fiyat indirimi kampanyasına gittiler. Bana soracak olursanız; ilk çıktığında serumu ile beraber çok tutulmuş ve binlerce kişi satın almıştı bu şampuan ve serumlarını. Çünkü o zamanlar böyle güçlü bir iddiası olan başka bir firma yoktu. Sonradan piyasaya başka ürünlerin sürülmesi ve belki de bioxin serumlarının istenen etkiyi göstermemesi fiyatın da aşağılara çekilmesine sebep oldu.

   Şimdi bioxin şampuanı ve serumu ile ilgili kendi bilgi ve tecrübelerimi paylaşayım. Uzun zamandır bu şampuanı kullandığım için bana sorulan ‘’bioxin şampuanı işe yarıyor mu’’ sorusuna verdiğim cevabı tekrar burada da vereceğim. Ancak şampuandan önce serumuna da kısaca değineyim. 2009 yılında askerlik görevime gideceğim zaman saçlarımın ne kadar hırpalanacağı, şapka (kep) içinde sürekli terleyip dökülmeye başlayacağı anlatılmıştı bana. Ben de zaten zayıflayıp dökülmeye başlayan saçlarımı, askerde tamamen kaybetmemek için bioxinin hem şampuanını hem de serumunu aldım ve düzenli bir şekilde kullanmaya başladım. Tabi kullanırken yeni saçların çıkacağını da hayal ediyor resmen heyecanlanıyordum. Ancak bu olmadı, yani yeni saçlar filan çıkmadı. Yine de tamamen hakkını yemek istemiyorum çünkü dökülmesini de büyük oranda engelledi sanırım. Kısacası bana soracak olursanız serumuna para vermeye gerek yok. Neden? Çünkü serumu maalesef saç çıkarmıyor ya da bende çıkarmıyor.

   Gel gelelim ki iş şampuanı konusunda değişiyor. Allah var, 4 yıldır kullanıyorum çok faydasını gördüm. Genetiğimde saç dökülmesi olmasına rağmen saç dökülmesini çok büyük oranda bu şampuan sayesinde azalttım. Daha önceleri avuçlarımı ıslatıp saçlarıma sürdüğüm zaman ellerim saçlardan simsiyah olurdu. Şimdi de dökülüyor ama çok az. Yani herkesinkinin döküldüğü kadar.

   Son söz olarak şunu söyleyebilirim. Eğer bana ‘’bioxin şampuan işe yarıyor mu, bioxin şampuanını tavisye eder misin’’ diye sorarsanız gönül rahatlığıyla, ‘’evet bioxin şampuanı işe yarıyor ve bioxin şampuanını gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim’’ derim.

   Fiyatı olarak da gerçekten uygun bir şampuan.  Eğer ille de bir şampuan kullanacaksanız bu şampuanınız bitkisel kaynaklı olsun. İlle de bitkisel bir şampuan kullanacaksanız bu da bioxin olsun. Saygılarımı sunar, hepinize gür saçlar dilerim. Karizmatik kalın…
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

2 comments

  1. Unknown Cevapla

    Bioxin ise yarıyor ama kullanmayı bıraktığın An saçların geri dökülmeye basliyor

  2. Unknown Cevapla

    Bioxin ise yarıyor ama kullanmayı bıraktığın An saçların geri dökülmeye basliyor

css.php