En İyi Erkek Parfümü

Bakımlı erkeklerin en büyük vazgeçilmezlerinden bir tanesi de parfümlerdir. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından oluşan ter kokuları, kıyafetlere sinmiş sigara, içki kokularını yok etmenin ve insanlar arasında hoş kokarak dikkat çekmenin en güzel yolu parfüm kullanmak. Ancak parfüm seçimi hiç de sandığınız kadar kolay değil. Bazı...

358 1

Bakımlı erkeklerin en büyük vazgeçilmezlerinden bir tanesi de parfümlerdir. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından oluşan ter kokuları, kıyafetlere sinmiş sigara, içki kokularını yok etmenin ve insanlar arasında hoş kokarak dikkat çekmenin en güzel yolu parfüm kullanmak. Ancak parfüm seçimi hiç de sandığınız kadar kolay değil. Bazı şeyler, bir parfümün tercih edilip edilmemesinde çok etkilidir. Erkekler parfüm tercih ederken farklı etkenleri göz önünde bulundururlar.

Parfüm Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

   Bir parfümün kokusunun ağır mı yoksa hafif mi olduğu, kokusunun kısa sürede geçici mi yoksa kalıcı mı olduğu, parfüm seçiminde göz önünde bulundurulması gereken en önemli iki husustur. Piyasada bildiğiniz gibi yüzlerce parfüm satılmaktadır. Erkekler için en iyi parfümü bulmak için bu parfümlerin hepsini kullanmak mümkün değildir. Zira buna erkeklerin ne parası ne de zamanı yetecektir. Onun için bazı hususlardan faydalanmak akıllıca olacaktır.
en güzel erkek parfümü
Gariban Parfümü 🙂

   Her parfüm kokusunun bir kaynağı vardır. Eğer parfüm seçiminde akıllıca bir tercih yapmak istiyorsanız sevdiğiniz kokuları ve sevmediğiniz kokuları iyi belirlemelisiniz. Böylelikle alacağınız parfüm konusunda seçeneklerinizi daraltmış ve daha kolay bir şekilde seçim yapmış olursunuz. Bunun dışında yine dikkat etmeniz gereken başka bir şey de parfümün maliyetidir. Düşük bir bütçeyle kaliteli ve pahalı bir parfüm almanın da imkânsızlığını bilirsiniz sanırım.

   Aslında bu yazımızın amacı, an itibariyle en çok satılan parfümler hakkında sizlere bilgi vererek, parfüm seçiminizde size yardımcı olmaktır. En çok satılan erkek parfümleri, dolayısıyla en iyi erkek parfümü olarak da algılanabiliyor. Bana sorarsanız en iyi erkek parfümü diye bir şey olamaz. Her erkeğin ten özellikleri farklıdır. Dolayısı ile her tenin, her parfüme karşı göstereceği reaksiyon da farklı olacaktır.  Şimdi en çok satılan parfümlerin, en iyi erkek parfümü olduğunu varsayarak küçük incelemelerde bulunalım.

En Çok Satılan Erkek Parfümleri – En İyi Erkek Parfümleri

En çok satılan erkek parfümleri şöyle:

1 – Burberry Classik Edt

2 – Paco Rabbane One Million

3 – Hugo Boss

4 – Bvlgari Aqua Pour Homme

5 – Carolina Herrera 212

6 – Davidoff Coolwater

7 – Diesel

8 – Armani Acqua

9 – Vakko V De Vakko

10 – Versace Blue Jeans

   Evet beyler, şimdi dilerseniz bu parfümlerden ilk üç tanesini kısaca inceleyelim. kısaca inceleyelim.

 Burberry Classik Edt

   Hafif kokusu ile en çok beğenilen parfüm diyebiliriz. Özellikle yaz aylarında tercih edilebilecek güzel bir parfüm tercihi olabilir. Ancak forumlardan okudum kadarıyla çok da kalıcı bir parfüm değil.

Paco Rabbane One Million

   Bu parfüm ikinci sırada olsa da sanırım insanlar eskisi kadar memnun değiller. En güzel özelliğinin kalıcı olması olduğu biliniyor. Ülkemizde çokça biline ve zamanında resmen moda haline gelmiş bir parfüm. Hatta insanlar one million olarak değil de vanmilyın olarak bilir. Kış ayları için iyi bir seçim olabilir.

Hugo Boss

Bu parfüm de ülkemiz erkekleri arasında en çok beğenilen parfümlerden bir tanesi. Ama şu dikkatimi çekti. Diğer parfümler ile ilgili yorumlar paralel nitelikte. Hugo boss için bu durum böyle değil. Yani biri çok beğendiğini ifade ederken, biri iğrenç olduğunu söyleyebiliyor. Yine dikkatimi çeken şeylerden bir tanesi de erkekler bu kokuyu pek sevmezken, kadınlar erkeklerdeki bu boss kokusuna bayılıyor.

   Umarım kendiniz için en uygun parfümü seçersiniz. Güzel kokun, karizmatik kalın…
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

1 comment

  1. Adsız Cevapla

    Haci biz bu parfümleri nerden alcağiz

css.php