Karizmatik Erkek’in İlk Yazısı

   Merhaba Beyler! Ve varsa Bayanlar… Bugüne kadar hep kadın sloganlarını duyduk. ‘’Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır.’’ ‘’Kadınlar çiçektir, su ister.’’ falan filan… Bu slogan veya düşüncelere karşı olduğumu kesinlikle söyleyemem. Ancak beyler, biz biraz geri planda kaldık be! Kadınlar çiçek olurken, biz erkekler...

204 0

   Merhaba Beyler! Ve varsa Bayanlar… Bugüne kadar hep kadın sloganlarını duyduk. ‘’Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır.’’ ‘’Kadınlar çiçektir, su ister.’’ falan filan… Bu slogan veya düşüncelere karşı olduğumu kesinlikle söyleyemem. Ancak beyler, biz biraz geri planda kaldık be! Kadınlar çiçek olurken, biz erkekler odun kaldık. Kadınlar çiçek, erkekler böcek! Artık benim de sloganım var: ‘’Çirkin erkek yoktur, bakımsız erkek vardır.’’ , ‘’Kadınlar çiçektir, su ister; erkekler sudur, çiçek ister.’’ Son sloganımı anlamışsınızdır herhalde. Ne kadınlar bizsiz yapabilir, ne de biz kadınlarsız… Anlayacağınız beyler ve bayanlar; biz birbirimizi tamamlamak için yaratılmışız.

   Bakım, güzellik denince akla hep kadınlar gelir maalesef. Kadınlar bakım yapar, kadınlar makyaj yapar, kadınlar rejim yapar… Kimin için? Erkekler için… Peki beyler siz kadınlar için ne yapıyorsunuz? Göbek mi bağlıyorsunuz? Yoksa ‘kabasakal’ mı geziyorsunuz? Anladım doğallıktan yana olup, doğal (!) ter kokunuzla geziniyorsunuz ortalarda. Tere son beyler… Kendinize bakmanın, rejim yapmanın, sporla tanışmanın, tersiz gezmenin zamanı geldi.

   İşte bugün, yani 19 Kasım 2013 tarihinde, bu konuları paylaşmak, gerekirse tartışmak için karizmatikerkek.com adlı bloğumu hizmete açmış durumundayım. Tüm beylere ve bayanlara hayırlı uğurlu olsun!

   Blogumda, bir erkeğin günlük yaşamında ihtiyaç duyduğu her konu ile ilgili bilgi ve paylaşımlarda bulunmaya çalışacağım. Erkeklerin daha karizmatik, daha yakışıklı, daha sağlıklı yaşayabilmeleri; bayanların ise daha karizmatik, daha yakışıklı, daha sağlıklı erkekler ile yaşayabilmesi için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Bu yoldaki tek sıkıntım, bir blog tasarımı için gerekli bilgilere sahip olmamam. Bunu da kısa zamanda halledebileceğimi düşünüyorum evvel Allah!

  Blogum için hem beylerden hem de bayanlardan destek alacağımı ümit ediyorum. Yazacaklarım şimdilik bu kadar. Blog için genel ayarlarımı yapıp, bir an önce yayınlarıma geçmek için sabırsızlanıyorum. Hadi bana Eyvallah… Karizmatik Kalın…
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php