Komik Çıkma Teklifleri

Beyler biraz da gülelim değil mi? Burada anlatacağım komik çıkma teklifleri, bizzat tanıdıklarımın yaşadıkları veya tanıdıklarımın tanıdıklarının yaşadıklarıdır. Yani hayal ürünü değil tamamen gerçektirler. Zaten bana komik gelmelerinin sebebi de gerçek olmalarıdır. Yoksa insan uydurur da neler çıkar neler! Buyrun komik çıkma tekliflerine… Komik çıkma...

230 0

Beyler biraz da gülelim değil mi? Burada anlatacağım komik çıkma teklifleri, bizzat tanıdıklarımın yaşadıkları veya tanıdıklarımın tanıdıklarının yaşadıklarıdır. Yani hayal ürünü değil tamamen gerçektirler. Zaten bana komik gelmelerinin sebebi de gerçek olmalarıdır. Yoksa insan uydurur da neler çıkar neler! Buyrun komik çıkma tekliflerine
çıkma teklifleri
Komik çıkma teklifleri

Beraber Koşalım O Zaman?

   Bundan 10-15 sene öncesinde, İstanbul’da üniversite okumakta olan yakışıklı ve karizmatik bir genç vardır. Bu gencin evet dedirtemediği kız neredeyse yoktur. Bir gün üniversiteye çok çetin ceviz olan bir kızın geldiği duyulur. Kız çetin ceviz olmakla beraber, muhteşem bir güzelliğe de sahiptir.

   Bu kızın haberi, bizim gençten önce, ev arkadaşlarına gelir. Ev arkadaşları bu gence, kızdan bahsederler. Peşinde olan bir sürü erkeğin olduğu ama hiçbirisinin kızı ikna edemediğini anlatırlar. Sen de bu kızla çıkmayı başaramazsın diye de eklerler. Bizim gencin kendisine güveni sonsuzdur. Takım elbisesine bahse girerler. Eğer genç, kıza evet dedirtebilirse 3 ev arkadaşı ona birer takım elbise alacaklardır. Dedirtemese de genç, 3’üne alacaktır. Görev başlar, genç sürekli kızın peşindedir, kızı can evinden vurabilmek için fırsat kollar. Yine bir otobüse binmişlerdir. Kız otobüsten iner ve bir parkın içinde yürümeye başlar. Bizimki fırsat bu fırsat deyip, kızın yanına varır.

-Hanım efendi beraber yürüyebilir miyiz? der. Kız ise, ‘’Ne münasebet!’’ diye cevaplar. Bu sefer genç:

-Beraber koşalım o zaman? Diye karşılık verir. Kız bir anda yelkenleri suya indiriverir ve hadi koşalım der. Bizim genç, gözlerini kızın gülümsemesi üzerinde gezdirirken patttt diye kocaman bir direğe çarpı verir. Alnı kan içinde kalır. Arkadaşları olayı duyup hastaneye gelirler. Hastaneye geldiklerinde ise çok üzülürler. Ancak arkadaşları için değil. Çünkü bizim genç yalnız değil, o genç kız ile beraberdir. Bilmem size komik geldi mi? Ama şahsen çocuğun ‘’beraber koşalım o zaman’’ deyip koşma pozisyonuna geçmesi beni çok güldürmüştü.

Tatlıcı Memo – Komik Çıkma Teklifi

   Gencin biri, yeni tanıştığı bir kıza çıkma teklifi etmek için gerekli zemini oluşturmuştur. Kızı bir kafeye davet etmiş, teklifini burada yapmayı planlamıştır. Kafeye gider beklemeye başlar. Kız da gelir oturur. Bir şeyler içerlerken çocuk uygun sözlerle kendini ifade etmeye başlar. Sanırım kızın pek gönlü yoktur ki, ‘’ortak noktamız yok’’ der de durur. Genç daha fazla dayanamaz ve kıza sorar.

-Sen Tatlıcı Memo’yu tanıyor musun? Kız ‘’hayır tanımıyorum.’’ Der. Bunun üzerine genç:

-E tamam işte ben de tanımıyorum. Bundan güzel ortak nokta mı olur, der

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php