Kumral Erkekler Nasıl Giyinmeli

Daha önce esmer erkekler ve sarışın erkekler için giyim tüyolarını verdiğimiz iki yazı yayınlamıştık. Kumral erkeklerin ne günahı var dedik ve Kumral Erkekler Nasıl Giyinmeli adlı yazımızı oluşturmaya karar verdik. Kumral erkekler, benim en çok özendiğim erkek tipleridir sanırım. O yüzden kumralsanız bana göre kendinizi...

982 0

Daha önce esmer erkekler ve sarışın erkekler için giyim tüyolarını verdiğimiz iki yazı yayınlamıştık. Kumral erkeklerin ne günahı var dedik ve Kumral Erkekler Nasıl Giyinmeli adlı yazımızı oluşturmaya karar verdik. Kumral erkekler, benim en çok özendiğim erkek tipleridir sanırım. O yüzden kumralsanız bana göre kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

   Giyim konusunda esmer erkeklerin ve sarışın erkeklerin belli sınırları vardır. Örneğin bu erkeklerle ilgili yazdığımız yazılarda esmer erkeklerin açık tonları tercih etmesini, sarışın erkeklerin ise daha çok koyu renklere yönelmesini tavsiye etmiştik. Ancak bu durum kumral erkekler için geçerli değil. Zaten onların şanslı olmasının sebeplerinden bir tanesi de bu. Yani kumral erkekler açık renkleri giyinmeli veya koyu renkleri giyinmeli diye bir çıkarımda bulunmak zor. Erkeğin biraz da fiziki yapısına göre değişmekle beraber, her iki tonu da giymesi mümkün. Yani kumral erkeklere açık tonlardaki renkler de koyu tonlardaki renkler de yakışıyor. Yalnız özellikle bayan forumlarından araştırdığım kadarıyla, kumral erkeklere açık tonlarda kıyafetlerin yakıştığı fikri, biraz daha baskın. Bu tonlar ise genellikle mavi ve yeşil tonlardan yana.
Kumral Erkeklere Hangi Renk Kıyafetler Yakışır?
   Bu başlığımıza açıklık getirelim isterseniz. Bu konu ile ilgili fikirler hemen hemen aynı doğrultuda. Yani kumral erkekler koyu renkleri de giyebilir açık renkleri de. Ama yine de bir istatistik isterseniz, sırasıyla renkleri verelim. Mavi tonları, yeşil tonları, kırmızı ve siyah.
Kumral Erkekler Nasıl Giyinmeli?
   Kumral erkeklerin hangi renkleri giyinmesi gerektiği ile ilgili tam bir fikir birliği olmasa da giyim tarzı konusunda bir fikir birliği var diyebiliriz. Kumral erkekler spor mu giyinmeli klasik mi? Bu sorunun cevabı %90 spor giyimden yana. Hemen hemen herkes, kumral erkeklere spor giyinmenin çok daha fazla yakıştığını düşünüyor. Yani sizde kumral bir erkekseniz, spor giyinmelisiniz. Böylelikle daha yakışıklı ve daha karizmatik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Giyim kombinasyonu olarak örnekler isterseniz, birkaç örnek verelim isterseniz. Spor ayakkabı, kot pantolon, tişört en cezbedici kombinasyonlardan biri diyebiliriz. Tabi bu yaz ayları için geçerlidir. Kış ayları için ise yine spor ayakkabı veya spor bir bot, kot pantolonu, boğazlı kazak, spor bir ceket veya koyu tonlarda deri bir mont, ideal bir seçim olabilir.
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php