Nivea Nemlendirici Krem Kullananlar

   Sizlere, benim de uzun bir süreden beri kullandığın ve çok faydasını gördüğüm bir cilt kremi olan Nivea Visage’den bahsetmek istiyorum. Nivea nemlendirici kullananlar veya kullanmayı düşünenler için yararlı olacağını düşünüyorum. Kendi üzerimdeki etkilerini anlatmaya geçmeden önce üründen biraz bahsedeyim. Benim kullandığım ürün Nivea Visage...

1074 0

   Sizlere, benim de uzun bir süreden beri kullandığın ve çok faydasını gördüğüm bir cilt kremi olan Nivea Visage’den bahsetmek istiyorum. Nivea nemlendirici kullananlar veya kullanmayı düşünenler için yararlı olacağını düşünüyorum. Kendi üzerimdeki etkilerini anlatmaya geçmeden önce üründen biraz bahsedeyim. Benim kullandığım ürün Nivea Visage / pure&naturel  günlük kremi. Resimden de inceleyebilirsiniz. Bu ürünün sanırım hem yağlı ciltler için hem de kuru ve hassas ciltler için üretilmişi var.

   Çok etkili, nemlendirici bir gündüz kremi. Ben gece de kullanıyorum ayrı mesele. Nivea’nın kendi sitesinde ve nemlendiricilerin üzerinde, içeriğinin %95’inin doğal olduğu yazılıyor. Arkadaşlar her cilt bakımı ürününde olduğu gibi bu ürünün de püf noktası düzenli kullanmak. Zaten sabah bir defa sürseniz akşama kadar etkisi devam ediyor. Ki Nivea’nın kendisi etkisinin 24 saat olduğunu belirtiyor. Forum sayfalarından da yaptığım araştırmalar sonucunda Nivea nemlendirici kullananların gayet memnun olduğunu ve diğer insanlara da önerdiğini gördüm.

nivea nemlendirici kullananlar
Nivea nemlendirici krem kullananlar

   Şimdi bu ürünü ne zaman alıp kullanmaya başladığımı ve bende hangi etkilerinin olduğunu anlatayım. Ben kuru ve gerçekten çok hassas olan bir cilde sahibim. Bu arada erkek olduğumu da söyleyeyim. Sanırım kuru bir cilde sahip olmamın da etkisiyle yüzümde kırışıklıklar oluşmaya başladı. 28 yaşında kırışıklıkların oluşmaya başlaması sanırım pek normal bir durum değildir. Tabi ben de bu kırışıklıkları gidermek ve önlemek için arayışlara girdim. İyi mi yapıyorum bilmiyorum; ama huyumdur bakım ürünlerinin çok pahalı olanlarına para yedirmem. Çünkü çoğu defa çok uygun fiyata alınmış bir ürün, onun katbekat daha yüksek fiyata alınmış bir üründen çok daha etkili olabiliyor. Örneğin ben bunun örneğini en çok diş macununda gördüm. Bugüne kadar, bir diş macununa 3-4 liradan fazlasını verdiğimi hatırlamıyorum. Ama buna rağmen dişlerimde en ufak bir çürüme, ağrı vs. olmadı. Ve her zaman bembeyazlar. Neyse bu ayrı bir mesele, bu konudan da bir ara bahsedeceğim inşallah.

   Konumuza dönersek, dediğim gibi bana en uygun fiyata en etkili krem lazımdı. Bir tavsiye üzerine Nivea’nın nemlendirici gündüz kremini aldım. Tavsiye eden kişi, bu kremin kırışıklıklara da iyi geldiğini söylemişti. Gidip aldım ürünü. Kullanmaya başladım. Nivea nemlendirici kullananların yorumlarını filan okuyunca faydalı olacağına iyice inandım. Gerçekten de kırışıklıklara çok iyi geldi. Özellikle alnımda var olan kırışıklıklar tamamen silindi.

   Ben bu kremin kullanımını biraz abarttım sanırım. Normalde gündüz kremi; ancak ben çoğu defa gece de kullanıyorum. Tıraşlardan sonra kullanıyorum. Bazen ellerime bile sürüyorum. Özellikle kuru cilde sahip olan erkeklere tavsiye ederim. Tıraştan sonra cilt yumuşacık oluyor ve yüzde pullanma asla yaşanmıyor. Nivea nemlendirici krem kullananlar da görüş ve deneyimlerini bizimle paylaşırlarsa mutlu oluruz. Bu yazı burada biter arkadaşlar. Cildinize iyi bakın, karizmatik kalın…
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php