Sarışın Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Evet beyler, sizler için faydalı ve tüyo olabilecek bir yazı daha hazırladık. Gözlemlerimiz, giyim uzmanlarının fikir ve görüşleri, kadınların beğenileri ve forum araştırmalarımız sonucunda, sarışın erkekler nasıl giyinmeli, hangi renkleri tercih etmeli gibi birçok soruya açıklık getirmeye çalıştık. Anlatacaklarımızı dikkate alıp kendinize uyarlarsanız, karizmatik bir...

2600 6

Evet beyler, sizler için faydalı ve tüyo olabilecek bir yazı daha hazırladık. Gözlemlerimiz, giyim uzmanlarının fikir ve görüşleri, kadınların beğenileri ve forum araştırmalarımız sonucunda, sarışın erkekler nasıl giyinmeli, hangi renkleri tercih etmeli gibi birçok soruya açıklık getirmeye çalıştık. Anlatacaklarımızı dikkate alıp kendinize uyarlarsanız, karizmatik bir erkek olmamak için hiçbir sebebiniz olmayacaktır.

   Giyim konusunda, erkeklere verdiğimiz tüyolar kapsamında esmer erkeklerin nasıl giyinmesi gerektiği konusunda şunları söylemiştik: Esmer erkekler ten renklerinin karşıtı olan kıyafetleri tercih etmelidir.
Sarışın Erkekler Hangi Renk Kıyafetleri Giymeli?
   Esmer erkekler için geçerli olan genel kuralımızın, sarışın erkekler için de geçerli olduğunu vurguluyoruz. Sarışın erkekler kıyafet seçerken, ten rengindeki kıyafetlerden kesinlikle kaçınmalı. Bunun yerine ten renginin zıttı olan kıyafetleri tercih etmelidir. Örneğin sarı renk bir gömlek giymiş olan sarışın bir erkeğin görünümü pek de hoş olmayacaktır. Esmerlerin aksine koyu renk kıyafetler sarışın erkekleri açmaktadır. En koyu renk olarak nitelendirilen siyah renkli kıyafetler, sarışın erkeklere her zaman farklı bir hava kazandırmaktadır.
   Yine koyu tonlardan olan lacivert kıyafetler sarışınların tercih etmeleri gereken kıyafet renkleri arasındadır. Bunun yanında mavi ve yeşil tonların da sarışın erkeklere çok yakıştığı herkes tarafından vurgulanmaktadır. Hele de çizgili mavi veya yeşil gömlekler.
   Tabi kırmızı renk kıyafetleri seven sarışın erkekler için de bu rengin uyumu göz ardı edilemez.
Sarışın Erkekler Spor mu Giyinmeli Klasik mi?
  Sarışın erkekler spor mu giyinmeli, klasik mi sorusunu kime sorarsanız sorun, alacağınız cevap büyük ihtimalle, ‘’spor giyinmeli’’ olacaktır. Esmer erkeklere spor giyinmekten çok klasik giyinmek yakışırken, sarışın erkeklerde bu durum tam tersidir. Onlara spor giyim çok daha fazla yakışmaktadır. Şahsen ben sarışın bir erkeği bir takım elbise içinde görmek istemem.
Sarışın Erkekler Dar mı Giyinmeli Bol Giyinmeli?
  Bu soruda iki seçenek varmış gibi görünüyor ama öyle değil. Bize üçüncü bir seçenek lazım ki o da; ne dar ne de bol. Kalıbınıza uygun kıyafetler sizin için en iyi seçim olacaktır. Pantolonlar kesinlikle size bol gelmemeli, tabi bunun yanında sizi sıkmamalı da. Aşırı dar pantolonlar, hiçbir erkeğe yakışmadığı gibi sarışın erkeklere de yakışmayacaktır. Ancak bana sorarsanız, bu durum gömlek ve tişört gibi üst kıyafetler için geçerli değildir. Özellikle düzgün bir vücudunuz varsa üzerinize oturmuş gömlek veya tişörtler giymeniz iyi bir tercih olacaktır. Nasıl Karizmatik Olunur? Tıkla
Uzun Boylu Sarışın Erkekler Nasıl Giyinmeli?
Her uzun erkeğin uzak durduğu gibi, bu erkekler de boyuna çizgili kıyafetlerden, aynı renk alt ve üst giyimden, uzun yakalı gömleklerden uzak olmalıdır. Uzun boylular ille de çizgili giymek isterlerse, boyuna değil de enine çizgili kıyafetleri tercih edebilirler. Bir de çok uzun mont ve ceketlerden mutlaka kaçının.
Kısa Boylu Sarışın Erkekler Nasıl Giyinmeli?
Kısa boylu sarışın erkekler ise boyuna çizgili kıyafetler giyerlerse daha iyi bir seçim olacaktır. Boyuna çizgili kıyafetler boyu biraz daha uzun göstermek için etkili kıyafet türleridir.

 

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

6 comments

 1. Adsız Cevapla

  Bilgilendirme adına teşekkürler. Sarışın- kumral:)

 2. ridvanozkan Cevapla

  Rica ederim, yorum icin ben tesekkur ederim.

 3. Gerçek Sokakta Cevapla

  buda makale mi amk? Cevap esmerlerle aynı demişsin resmen.

 4. ridvanozkan Cevapla

  Bir daha okumanı tavsiye ederim o zaman. Millet renk körüdür, bizimki de renk ümmüsü…

 5. Adsız Cevapla

  teşekkürler

 6. Adsız Cevapla

  konu ne yaaa

css.php