Tresan Isırgan Otu Şampuanı Faydaları

Isırgan otunun birçok hastalığa şifa olduğu herkes tarafından bilinir. Bu bitki kimi zaman ilaç sanayisinde kullanılırken kimi zaman sofralarımızda baş köşeye oturmuş vaziyettedir. Özellikle Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere çoğu yöremizde bu bitkinin faydalarından çokça faydalanılır. Şuanda ise karşımıza Tresan ısırgan otu şampuanı olarak çıkmakta....

1226 0

Isırgan otunun birçok hastalığa şifa olduğu herkes tarafından bilinir. Bu bitki kimi zaman ilaç sanayisinde kullanılırken kimi zaman sofralarımızda baş köşeye oturmuş vaziyettedir. Özellikle Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere çoğu yöremizde bu bitkinin faydalarından çokça faydalanılır. Şuanda ise karşımıza Tresan ısırgan otu şampuanı olarak çıkmakta.
   Tresan ısırgan otu şampuanı faydalarını sizler de göreceksiniz. Bu şampuanda, ısırgan otu ekstresi bulunmakta. Bu ekstre ise kafa derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak, saç köklerinin daha iyi beslenmesinde ve güçlenmesinde etkili oluyor. Tresan ısırgan otu şampuanı kuru ve normal saçlar için uyarlanmış bir şampuandır. Özellikle yıpranmış saçlara hacim ve canlılık kazandırıyor.

tresan ısırgan otu şampuanı
Tresan ısırgan otu şampuanı

   Bence bu şampuanın en önemli özelliği tamamen doğal olmasıdır. Zaten doğallığa önem veren insanların çok olması bu şampuanın kullanımını da hatırı sayılır derecede artırmış. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda, genel olarak bir memnunluk var diyebilirim. Tabi her şampuanın, her saç türüne iyi geleceğini söyleyemem; onun için Trasan ısırgan otu şampuanını kullanıp da memnun olmayan yoktur, demek de pek mantıklı değildir.
    Kimisi bu şampuana ekstra şeyler eklemekte. Bunların başında, çam terebentin ve bal geliyor. Şampuana çam terebentin ve bal ekleyip memnun olanların sayısı da bayağı yüksek.
   Eğer siz de yıpranmış saçların yanında, dökülme sorunuyla boğuşuyorsanız, bu şampuan ilacınız olabilir. Dikkat etmeniz gereken, şampuanı kullanmaya devam etmek. 1-2 hafta kullandıktan sonra, saçlarımın dökülmesi durmadı deyip, bırakırsanız hiçbir faydasını göremezseniz. Özellikle cilt ve saç bakımında devamlılık çok önemlidir.
   Kısaca şunu da hatırlatayım. Bu şampuan gerçekten çok etkili. Onun için saçınıza uygularken, yüzünüzden mümkün mertebe uzak tutmaya çalışın. Sonra kaşlarınız da güçlenir uzamaya başlar veya yüzünüzde istenmeyen tüyler artarsa demedi demeyin. Her yıkama sonrasında bol su ile iyice durulayın.  Saçlarınıza iyi bakın.

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php