Palette Koyu Kahve 3-0 Kullananlar

Palette koyu kahve 3.0 kullananlar veya kullanmak isteyenler için açıklayıcı bir yazı yazmak istedim. Bu boyayı alıp kullananlar bilirler; ama henüz kullanmamış ve kullanmak üzere olanlar için faydalı bir yazı olacaktır. İsterseniz önce üründen bahsedeyim biraz. Ürünün içinde 50 ml’lik boya, 50 ml’lik boya sıvısı...

671 1

Palette koyu kahve 3.0 kullananlar veya kullanmak isteyenler için açıklayıcı bir yazı yazmak istedim. Bu boyayı alıp kullananlar bilirler; ama henüz kullanmamış ve kullanmak üzere olanlar için faydalı bir yazı olacaktır. İsterseniz önce üründen bahsedeyim biraz. Ürünün içinde 50 ml’lik boya, 50 ml’lik boya sıvısı (losyon) ve boya sonrası sürülen krem bulunmakta. Tabi bir de kullanım kılavuzu ve eldivenler…
palette kullananlar
Palette koyu kahve 3-0

   Eğer Palette koyu kahve saç boyasını kullanıp, saçlarınızda koyu kahve bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, bu hayalinizden vazgeçin. Çünkü koyu kahve, bildiğin siyah… Hatta simsiyah. Bunu, saçlarınıza uyguladıktan sonra hayal kırıklığına uğramamanız için anlatıyorum. Çünkü biz o hayal kırıklığına uğradık maalesef. Geri dönüşü de zor tabi. Mecburen katlanıyoruz.

   Benim anlamadığım, Palette’nin bu durumdan haberi yok mu? Neden siyah boyayı koyu kahve olarak satıyor. Koyu kahve bir boya yapmayı başaramıyorlar mı acaba?

    Bu arada, bu ürünün bu olumsuz özelliğinden bahsettim; ancak iyi tarafları da yok değil. Örneğin beyaz saçlar için birebir. Bembeyaz saçları, siyah saçlardan ayıramayacak kadar siyahlaştırıyor. Diğer birçok ürün, beyaz saçları biraz daha açık tonlarda gösterirken, palette tamamen kapatıyor beyazları.

   Onun için eğer amacınız saçlarınızı koyu kahve yapmaksa kesinlikle kullanmayın. Çünkü dediğim gibi, kutunun üzerinde her ne kadar koyu kahve yazsa da, saçlar tamamen siyaha dönüşüveriyor.

   Ama benim saçlarımda beyaz çok, iyi kapatsın da siyah olsa da bir şey olmaz diyorsanız, gerçekten etkili bir ürün. O konuda, rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

1 comment

  1. Adsız Cevapla

    hiç açılma olmadı mı?

css.php