Arçelik 124410 Klima Nasıldır?

   Merhaba sevgili okurlar! Klima Tavsiyesi sitesi olarak çeşitli klima markalarının, farklı klima modellerini inceleme çalışmasının, klima almak isteyenler için faydalı olabileceğini düşünerek yeni bir çalışmaya başlamış bulunuyoruz. Özellikle nasıl bir klima alması gerektiği ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmayanlar için, ürünlerin özelliklerini yorumlamaya çalışarak,...

266 0
   Merhaba sevgili okurlar! Klima Tavsiyesi sitesi olarak çeşitli klima markalarının, farklı klima modellerini inceleme çalışmasının, klima almak isteyenler için faydalı olabileceğini düşünerek yeni bir çalışmaya başlamış bulunuyoruz. Özellikle nasıl bir klima alması gerektiği ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmayanlar için, ürünlerin özelliklerini yorumlamaya çalışarak, kendiniz için en uygun ürünü seçmenizde yardımcı olmaya çalışacağız. Bu yazımızda da Arçelik markasının Ev Tipi Klimaları kapsamında, inverter klima serisinde yer alan Arçelik 124410 klima modelini incelemeye çalışacağız. Arçelik 124410 klimanın nasıl olduğunu, hangi özelliklere sahip olduğunu, fiyatını ve nerelerde kullanılabileceğini anlatmaya çalışacağız.
Arçelik 124410 Klima Nasıldır?
Arçelik 124410 modeli, kendi resmi sitesinde 1803 Türk Lirası olarak satışa sunulmuştur. (An itibariyle geçerli fiyattır. Fiyat güncellemesi yapılması durumunda sitemizdeki fiyat geçerli değildir.) Şimdi dilerseniz bu ürünü madde madde inceleyelim:
1 . Arçelik 124410 klima modeli inverter klima serisinde yer almaktadır. Hem ısıtma hem de soğutma enerji sınıfı A sınıfıdır.
   Ürünün hem inverter olması hem de A enerji sınıfı olması büyük bir avantajdır. Bu özelliklerdeki klimaların elektrik tüketimleri diğer sınıf ve tiplere göre minimum düzeydedir. Aynı zamanda ortamı erken iklimlendirme konusunda etkilidir.
2 . Bu ürünümüzün soğutma kapasitesi 13500 btu/h; ısıtma kapasitesi ise 15000 btu/h’dir. Bu kapasitelere sahip bir klimanın büyük mekanları iklimlendirmesi elbette ki biraz zor olacaktır. Btu/h değeri olarak 20-22 metrekarelik odalar için uygundur. Daha büyük odalarda ısıtma ve soğutmayı gerçekleştirse de, sürekli çalışır vaziyette olacağı için elektrik tüketimi fazla olacaktır.
3 . Ürünün plasma özelliği bulunmaktadır. Bu da kullanışlılığı olumlu yönde etkilemektedir.
4 . Bu klima modelimizde; otomatik iç ünite kurutma özelliği, hızlı soğutma özelliği, anti alerji özel filtresi, uyku modu, buz çözme vb. özelliklerinin olması da ürünün artılarındandır.
5 . Arçelik 124410 klimasının ses özellikleri de fazlası ile dikkat çekicidir. Klimaların sessiz çalışma özellikleri, klima alınırken en çok dikkat edilen özelliklerden bir tanesidir. Bu ürünümüzün iç ünite ses seviyesi 19 dBA’dır ki bu değer çok iyi bir değerdir. 19 dBA ile çalışan bir klima son derece sessiz çalışan bir klimadır. Özellikle yatak odalarında veya bebek odalarında kullanılması büyük avantaj olabilmektedir.
 Arçelik 124410 klima modeli nasıldır, iyi midir gibi sorularınızın cevabını verdiğimiz özellik yorumlarında bulabileceğinizi düşünüyoruz.

   Sözün kısası küçük bir oda için düşünüyorsanız, klimanızın az elektrik harcamasını istiyorsanız ve sessiz çalışmasını istiyorsanız, bu fiyata uygun sayılabilecek bir modeldir. Alıcılarına şimdiden hayırlı uğurlu olsun.
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php