Arçelik 254410 İnverter Klima Nasıldır?

   Bu yazımızda sizlere gerçekten de üstün özelliklere sahip olan bir Arçelik kliması modelini tanıtmaya çalışacağız. Şunu belirtmeliyiz ki bizim ‘’Klima Tavsiyesi’’ olarak reklam yapmak gibi bir amacımız yoktur. Sizlere klima almanız için herhangi bir yer göstermiyor, kötüyü de iyi olarak göstermeye çalışmıyoruz. Zaten yayınlarımızı...

265 0
   Bu yazımızda sizlere gerçekten de üstün özelliklere sahip olan bir Arçelik kliması modelini tanıtmaya çalışacağız. Şunu belirtmeliyiz ki bizim ‘’Klima Tavsiyesi’’ olarak reklam yapmak gibi bir amacımız yoktur. Sizlere klima almanız için herhangi bir yer göstermiyor, kötüyü de iyi olarak göstermeye çalışmıyoruz. Zaten yayınlarımızı incelediğiniz de sadece Arçelik değil, hakkeden birçok markanın ürünlerinin tanıtımını yapmaya çalışıyoruz.
   Ayrıca şunu belirtmemizde de yarar var ki, biz sizlere tanıttığımız ürünleri alın veya almayın demiyoruz, herhangi bir zoraki telkinde bulunmuyoruz. Klima alıcılarının anlayamadığı bazı değerleri ve özellikleri anlamlandırmaya çalışıyoruz, o kadar.
   Şimdi samimiyetimize inandıysanız, Arçelik 254410 inverter klima nasıldır, iyi midir, sessiz midir, çok elektrik harcar mı gibi soruların cevaplarını, ürünün sahip olduğu özellikleri tek tek inceleyerek anlatmaya çalışalım.
1 . Arçelik 254410 inverter klima, belirtildiği gibi inverter teknolojisi ile çalışıyor.

   İnverter klimanın ne olduğunu ve ne gibi avantajlarının olduğunu öğrenmek isterseniz ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz. Bu klima modelinde inverter teknolojinin olması zaten başlı başına bir avantajdır. Hangi konuda avantajdır? Enerji tasarrufu, sessiz çalışma, hızlı ısıtma ve soğutma vb. konularda avantajdır.
2 . Bu cihaz A enerji sınıfı kapsamında

   A enerji sınıfının ne demek olduğunu eminim çoğunuz biliyorsunuzdur.  Ama tek cümle ile ifade etmek gerekirse az elektrik tüketimi, diyebiliriz. A enerji sınıfı bir klima, aynı zamanda inverter de olunca tadından yenmez.
3 . 254410 modelinin ses seviyesi gerçekten çok düşük!

   Bu cihazın dB(A), yani desibel cinsinden ses seviyesine baktığımızda, ısıtma ve soğutma kapasitesine göre çok düşük olduğunu söyleyebiliriz. Yani performansına oranla çok sessiz bir klimaya benziyor. Ses seviyesi değerleri ise şu şekilde:
İç ünite ses seviyesi: 29 dBA
Dış ünite ses seviyesi: 53 dBA
   Dış ünite dışarıdaki sistemdir. O sistemin gürültüsü sizi pek de alakadar etmez. Sizi ilgilendiren, iç ünite ses seviyesidir ki o da fazlasıyla düşük yani sessiz. Isıtma ve soğutma kapasitesi bu kadar yüksek olan bir cihazın, bu kadar sessiz olması gerçekten büyük bir artıdır. Biraz sonra değineceğiz ancak bu kapasiteye bu ses seviyesi az bulunur diyebiliriz. Ses seviyeleri hakkında tıklayın!
4 . Arçelik 254410 inverter klima modelinin ısıtma ve soğutma kapasiteleri yüksek!

   Bu ürünü incelediğinize göre, klimanızı kullanmayı düşündüğünüz oda veya iş yeri biraz büyük olmalı. Cihazın ısıtma kapasitesi btu/h cinsinden 29000. Soğutma kapasitesi ise 25500 btu/h. Bu demektir ki, bu klima 40-50 metrekare büyüklüğünde bir mekanı ısıtabilir ve soğutabilir. Bu yönüyle büyük odalar için ideal kapasitelere sahip diyebiliriz.
5 . Teknik özellikler, diğer Arçelik modellerine göre full!

   Teknik özelliklere bakıldığında neredeyse yok yok. Peki neler var görelim bakalım:
-Otomatik iç kurutma özelliği, hızlı soğutma özelliği, anti alerji özel filtresi, uyku modu, sağlıklı nem alma, defros (buz çözme)… ve daha saymadıklarımız.
Son söz:

Gerçekten Arçelik marka bir klima almak istiyorsanız, odanızın metrekaresi de bu ürüne uygunsa ilk tavsiyemiz bu ürün olacaktır. Kısacası Arçelik 254410 inverter klima modeli hem kapasitesi yüksek, hem enerji dostu hem de sessiz bir ürüne benziyor. Alıcılarına şimdiden hayırlı olsun.
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php