Beko Klima Fiyatları

   Bu yazımızda Beko Klima Fiyatlarını en ucuzundan en yüksek fiyatlısına göre sıralayarak anlatmaya çalışacağız. Yerli bir klima markası olan Beko’nun her cebe uygun klima fiyatları bulunmaktadır.    Beko ükemizdeki yerli klima markaları içinde belli bir yeri olan ve fiyatlarına göre kaliteli ürünleri piyasaya süren...

232 0

   Bu yazımızda Beko Klima Fiyatlarını en ucuzundan en yüksek fiyatlısına göre sıralayarak anlatmaya çalışacağız. Yerli bir klima markası olan Beko’nun her cebe uygun klima fiyatları bulunmaktadır.
   Beko ükemizdeki yerli klima markaları içinde belli bir yeri olan ve fiyatlarına göre kaliteli ürünleri piyasaya süren bir klima firmasıdır. Beko klima fiyatlarının çok yüksek olmaması, tutulmasında büyük etken olmuştur.
Özellikle, en çok tercih edilen inverter teknolojisi ile çalışan Beko split tipi klimalarının fiyatları şu şekilde:
1 . Beko Split Tipi Klima 309410 Modeli (1449 TL)

Şuanda Beko markasının satışını yaptığı split tipi klimalar arasında (inverter serisi) en uygun düşük fiyatla satılan modeli 309410 modelidir

Fiyatı: 1449 TL(Beko’nun kendi resmi sitesindeki fiyatıdır)
Uyku modu: Bulunuyor
Sağlıklı Nem alma: Bulunuyor
Buz Çözme Özelliği: Bulunuyor
Enerji sınıfı: A sınıfı
İç ünite ses seviyesi: 29 desibel (db)
Dış ünite ses seviyesi: 47 desibel (db)
Klima Tipi: İnverter mono split
Soğutma değeri (btu/h): 9000
Isıtma değeri (btu/h): 9000

   Beko 309410 modelinin tüm özelliklerini saymadık; genel özellikleri sizin için yeterli olacaktır. Ekonomik gücü bu oranlarda olanların tercih edebileceği modellerden birisidir. Beko klima fiyatları içinde de (inverter serisi olarak) en ucuz olandır. 20 metrekarelik odalar için istenen soğutma veya ısıtmayı yapabilecek özelliktedir.2 . Beko Split Tipi Klima 312410 (1665 TL)
Fiyat düşüklüğüne göre ikinci sırada olan Beko Marka Klima modeli de 312410 modeli. Bu model de bir önceki gibi split tipi ve inverter serisi kapsamındadır. Özellikleri aşağıda belirtilmiştir.
Fiyatı: 1665 TL
Uyku modu: Bulunuyor
Sağlıklı Nem alma: Bulunuyor
Buz Çözme Özelliği: Bulunuyor
Enerji sınıfı: A sınıfı

İç ünite ses seviyesi: 27 desibel (db)
Dış ünite ses seviyesi: 47 desibel (db)
Klima Tipi: İnverter mono split
Isıtma enerji verim oranı: 3,71
Soğutma değeri (btu/h): 12000 btu/h
Isıtma değeri (btu/h): 12000 btu/h

   Fark ettiğiniz gibi Beko 312410 modelinin ısıtma ve soğutma değerleri bir önceki modele göre daha yüksek. Bu değerlerdeki bir klima ortalama 25 metrekarelik bir ortamı ısıtma ve soğutmada yeterli olabilir.

3 . Beko Split Tipi Klima 318410 (2448 TL)
   Beko 318410 split tipi klima modeli fiyatları, genellikle ısıtma kapasitesi ve soğutma kapasitesine göre değiştirmektedir. Bu model ile bir önce belirttiğimiz modelin özellikleri benzer olmasına rağmen, 318410 modelinin ısıtma ve soğutma kapasitesi daha yüksektir.

Başlıkta da belirttiğimiz gibi Beko 318410 klima modelinin fiyatı 2448 Türk Lirasıdır.
Isıtma kapasitesi (btu/h değeri): 18000 btu/h

Soğutma kapasitesi (btu/h değeri): 19500 btu/h

   Bu modelin ısıtma ve soğutma kapasitesinin yüksek olması ile orantılı olarak ses seviyesi de biraz daha yüksektir. Ses seviye; iç ünite için 35 desibel, dış ünite için ise 53 desibeldir. Bu ses oranı aslında yüksek bir ses seviyesi değildir. Yatak odasında bile kullanılabilecek oranlara sahip olduğunu söylemek mümkündür.

4 . Beko Split Tipi Klima 323410 (2811 TL)

   323410 modeli, Beko klima fiyatları içinde split tipi inverter serisi kapsamında en yüksek fiyatlı olan klima modelidir. Isıtma ve soğutma değerleri hayli yüksektir. Buna rağmen ses seviyesi uygundur.
Fiyatı: 2811 TL
Ses Seviyesi (iç ünite): 35 dbA
Ses seviyesi (dış ünite) 53 dbA

Soğutma kapasitesi: 23000 btu/h
Isıtma kapasitesi: 24000 btu/h

   Bu klima modeli büyük odalar veya salonlar için en uygun ısıtma ve soğutma işlemini yapabilecek seviyededir. Isıtma ve soğutma değerlerinin yüksek olmasına rağmen ses seviyesi son derece düşüktür. Bu anlamıyla tercih edilebilecek modellerden bir tanesidir.

Not: Beko Klima Fiyatları kapsamında yayınladığımız bu yazıda, fiyatlar Beko’nun resmi internet sitesinden alınmıştır ve an için geçerlidir. Fiyatların ve ürünlerin ayrıntılı özelliklerine ilgili internet sitesinden bakabilirsiniz. Fiyatlarla ilgili herhangi bir sorumluluğumuzun olmadığını bildirmek isteriz.
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php