En Ucuz İnverter Klima Tavsiyesi

   Klima alırken, artık inverter teknolojisine sahip olup olmadığına önem veren alıcılar için en ucuz inverter klima tavsiyesi adlı yazımızı yayınlamamızın yararlı olacağını düşündük. Bu çalışmamızda, sizler için farklı markalardan farklı inverter klima modellerinin kısaca tanıtımını yapmaya çalışacağız. Yazımızda belirttiğimiz klima modelleri her markanın en...

242 0
   Klima alırken, artık inverter teknolojisine sahip olup olmadığına önem veren alıcılar için en ucuz inverter klima tavsiyesi adlı yazımızı yayınlamamızın yararlı olacağını düşündük. Bu çalışmamızda, sizler için farklı markalardan farklı inverter klima modellerinin kısaca tanıtımını yapmaya çalışacağız. Yazımızda belirttiğimiz klima modelleri her markanın en ucuz inverter klima modelleridir. Bu yazı inverter teknolojisi meraklılarına özel olduğu için, diğer tip cihazların incelemesi yapılmamıştır.
   Ayrıca incelenecek olan ürünler seçilirken btu/h değerleri göz ardı edilmiştir. Burada, herkesin ihtiyacı olan btu/h değerleri bilinmediği için, ısıtma ve soğutma kapasitelerine bakılmadan, farklı markaların en ucuz ürünü incelenmiştir.
Bu yazıyı okumadan önce şu yazılara da göz atmanızda fayda var!
Klima Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
İnverter Klimaların Avantajları

Not: Sıralama rastgele yapılmıştır. İncelediğimiz ürünlere göre kendi kararınızı kendiniz vermeniz daha iyi olacaktır.
En Ucuz İnverter Klima Tavsiyeleri

1 . Mitsubishi DXK 09 Z3S İnverter Klima Tavsiyesi (Duvar tipi inverter klima)
Fiyat: 1872 TL(Fiyat 19/02/2014 tarihinde iklimplus internet sitesinden alınmıştır. Herhangi bir fiyat değişikliği ile ilgili, sitemizin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.)
Model ile ilgili açıklamalarımız:
   Mitsubishinin bu klima modeli, kendi markası bünyesindeki en ucuz inverter klima modelidir. Soğutma kapasitesi 8530 btu/h, ısıtma kapasitesi ise 10918 btu/h’dir. A enerji sınıfı dahilindedir. Ses seviyesi ise şu şekilde: İç ünite ısıtma ses seviyesi 35 dbA, dış ünite ses seviyesi ise 48 dbA’dır. Soğutma için ses seviyeleri ise iç ünite için 36 dbA, dış ünite ses seviyesi de 46 dbA. Ayrıca soğutucu akışkanı; çevre dostu olarak bilinen R410A’dır.
2 . Arçelik 093410 İnverter Klima Tavsiyesi

Fiyat: 1449 TL (Fiyat Arçelik resmi internet sayfasından alınmıştır. Fiyat güncellemesi ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.)
Model ile ilgili açıklamalarımız:
093410 inverter klima modeli de Arçelik inverter serisi bünyesindeki en ucuz klima modeli durumunda. A enerji sınıfına sahip olan bu cihaz, 9600 btu/h ısıtma ve 9000 btu/h soğutma kapasitesine sahip. Ses seviyesi desibel cinsinden şu şekilde: İç ünite 25 dba, dış ünite ise 47 dbA.
3 . Daikin FTXB25AV1 İnverter Klima Tavsiyesi (Zhara Serisi)

Fiyat: 2043 TL(Bu fiyat şubat 2014 tarihinde daikinturkiye com internet sitesinden alınmıştır. Fiyat değişikliği ile ilgili sorumluluğumuz bulunmamaktadır.)
Bu klima modeli ile ilgili açıklamalarımız:
Bu cihaz da 1 ve 2. Maddelerde belirttiğimiz modeller gibi A enerji sınıfına sahip. Soğutma kapasitesinde 8500 btu/h, ısıtma kapasitesinde de 11200 btu/h değerlerine sahip. Bu cihazda da R410A soğutucu akışkanı kullanılıyor.
4 . Vestel İnverter 9 A Enerji İnverter Klima Tavsiyesi

Fiyat: 1579 TL(Fiyat Vestel internet sitesindeki şubat 2014 fiyatıdır.)
Model ile ilgili açıklamalarımız:
A enerji sınıfına ait bir cihaz. Isıtma ve soğutma kapasitesi 9000 btu/h. Soğutucu akışkan olarak R410A kullanılıyor. -15 derecede ısıtma, 54 derecede soğutma yapma özelliği mevcut.

   Şimdilik en ucuz inverter klima tavsiyelerimiz bu marka ve modellerden ibaret. Diğer markaların farklı modellerinin incelenmesi için sitemizdeki kategorilerden faydalanabilirsiniz.
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php