Bepanten Kuru Ciltlere İyi Gelir mi?

   Bepanthen normalde yaraları iyileştirmek, yanıkları gidermek veya vücudun herhangi bir bölgesinde oluşan iltihaplanmayı gidermek için kullanılmaktadır. Ancak etkileri bunlardan ibaret değildir. Bepanthen’in özelliklere kuru ciltleri nemlendirmesi gibi bir özelliği de bulunmaktadır. Bu yüzden kuru ciltlere sahip olanların kullanabileceği bir üründür. Bepanthenin cilde faydalarını sıralayacak...

184 0
   Bepanthen normalde yaraları iyileştirmek, yanıkları gidermek veya vücudun herhangi bir bölgesinde oluşan iltihaplanmayı gidermek için kullanılmaktadır. Ancak etkileri bunlardan ibaret değildir. Bepanthen’in özelliklere kuru ciltleri nemlendirmesi gibi bir özelliği de bulunmaktadır. Bu yüzden kuru ciltlere sahip olanların kullanabileceği bir üründür. Bepanthenin cilde faydalarını sıralayacak olursak şunları söyleyebiliriz:
-Bepanthen içeriği sebebiyle, kuru ciltlerin nemlenmesine, tazelenmesine ve canlı bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.
-Piyasadaki birçok nemlendiriciye göre daha ucuz ve daha etkilidir. Kullanım alanları ise geniştir. Bepanthen’i sadece yüzünüzde değil el, kol, dirsek ve bacak gibi bölgelerinize sürerek de yararlanmanız mümkündür.
-Kuru ciltlerin en büyük sorunlarından bir tanesi de yüz bölgesinde ortaya çıkan beyaz pullanmalardır. Bepanten bu beyaz ve çirkin pullanmaların giderilmesini sağlar. Bu sayede cilt daha canlı görünür.
-Kırışıklıkları özellikle de ince kırışıklıkları önler ve gidermeye yardımcı olur.

-Egzama çıkan bölgelerin nemli tutulması gerektiğinden dolayı, cildi nemli tutarak egzamaya karşı etkili olur. Ayrıca bu faydalarından başka faydaları da sayılabilir.
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php