Domates Maskesinin Yüzü Beyazlatıcı Etkisi

   Yüzünü beyazlatmak isteyenler için domatesin birebir olduğunu biliyor muydunuz? Domatesin mükemmel bir beyazlatıcı etkisi vardır. Esmer yüzünüze domates maskesini uygulamaya devam ederseniz bir süre sonra istediğiniz gibi beyaz bir yüze kavuşabilirsiniz. Domates yüzü beyazlatır mı, yüze nasıl uygulanır gibi soruların cevabını cildefaydalari.net olarak açıklıyoruz....

164 0
   Yüzünü beyazlatmak isteyenler için domatesin birebir olduğunu biliyor muydunuz? Domatesin mükemmel bir beyazlatıcı etkisi vardır. Esmer yüzünüze domates maskesini uygulamaya devam ederseniz bir süre sonra istediğiniz gibi beyaz bir yüze kavuşabilirsiniz. Domates yüzü beyazlatır mı, yüze nasıl uygulanır gibi soruların cevabını cildefaydalari.net olarak açıklıyoruz. İşte size yüz beyazlatıcı domates maskesinin tarifi:
Malzemeler: Bir adet domates ve pirinç unu
Bir adet orta boy olgun domatesi rendeleyin. Rendeledikten sonra elde ettiğiniz domates suyuna bir miktar pirinç unu ilave edin. Oluşan karışımın ne çok cıvık ne de katı olması gerekmektedir. Bu yüzden gerekirse domates suyu veya pirinç unu ekleyebilirsiniz.

   Karışımı gözleriniz haricindeki tüm yüzünüze uygulayın. Uygulamadan 20 dakika sonra yüzünüzü normal su ile durulayın. Bu maskeyi haftada bir uyguladığınız takdirde bir süre sonra yüzünüzün rengini açabilir, cildinizi beyazlatabilirsiniz. Elbette ki domatesin cilde faydaları sadece beyazlatma etkisi değildir. Domates maskesi sayesinde cildinizi aynı zamanda beslemiş olacaksınız. Domatesin faydalarını daha iyi görmek için onu aynı zamanda beslenme yoluyla tüketmeniz de iyi olacaktır.
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php