Keten Tohumu Yağının Kırışıklıklara Etkisi

  İçerisinde en çok Omega 3 bulunduran keten tohumunun yağı cilt için çok faydalıdır. Omega 3 cildin beslenmesi ve güçlenmesi için en çok ihtiyaç duyulanların başında gelmektedir. Zengin içerikli ve aynı zamanda doğal olan keten tohumu yağının cilde en büyük faydası yüzdeki ince kırışıklıkları gidermesi...

161 0
  İçerisinde en çok Omega 3 bulunduran keten tohumunun yağı cilt için çok faydalıdır. Omega 3 cildin beslenmesi ve güçlenmesi için en çok ihtiyaç duyulanların başında gelmektedir. Zengin içerikli ve aynı zamanda doğal olan keten tohumu yağının cilde en büyük faydası yüzdeki ince kırışıklıkları gidermesi ve tekrar cilt kırışıklıklarının oluşmasını önlemesidir. Keten tohumu yağı ile yapacağınız bir uygulama sayesinde cildinizde olumlu değişiklikler görebilirsiniz.

Cilt İçin Keten Tohumu Yağı Nasıl Kullanılır?
Keten tohumunu yüzünüze elinizle yedirmeniz gerekiyor. Bunun için:
-Ellerinizi iyice temizleyerek kirlerden arındırın.
-Keten tohumu yağı kapsülünü küçük bir delikle açın.
-Açtığınız delikten keten tohumu yağını avucunuzun içine dökün.
-Elinizdeki keten tohumu yağını diğer elinizin işaret ve orta parmağı ile alarak yüzünüzün tamamına sürün.
-Sürme işlemini özellikle kırışıklıkların yoğun olduğu bölgelerde gerçekleştirin.
-Yağı gözlerinizden ve göz çevrelerinizden uzak tutun.

Not: Keten yağının kırışıklıklara etkisini daha iyi görebilmek için günlük olarak uygulayabilirsiniz. Keten tohumu yağının cilde faydaları kırışıklıklarla da bitmiyor elbette. Aynı zamanda cildinizi nemlendirmiş ve beslemiş olacaksınız.
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php