Beyazlatıcı Pirinç Unu Yüz Maskesi

   Beyazlatma özelliği bulunan pirinç ve pirinç ununu süt ile birleştirerek mükemmel sonuçlara ulaşmanız mümkün. Özellikle yaz mevsiminin de gelmesi ile beraber, yüz beyazlatıcı maskelere olan ilgi artıyor. Güneşte esmerleşen teni beyazlatmak için pirinç unu ve süt çok güzel bir etki bırakıyor. Bu maske ile...

235 1
   Beyazlatma özelliği bulunan pirinç ve pirinç ununu süt ile birleştirerek mükemmel sonuçlara ulaşmanız mümkün. Özellikle yaz mevsiminin de gelmesi ile beraber, yüz beyazlatıcı maskelere olan ilgi artıyor. Güneşte esmerleşen teni beyazlatmak için pirinç unu ve süt çok güzel bir etki bırakıyor. Bu maske ile hem cildinizi beyazlatıyor hem de kırışıklıklarınızdan kurtulmuş oluyorsunuz. Ayrıca bu maske sadece yüz için değil tüm vücut için kullanılabilir. Yüzünüzü beyazlatıp kırışıklıklarınızdan kurtulduğunuz gibi kollarınızda, ellerinizde, dekoltenizde ve boynunuzda da aynı etkiyi sağlayabilirsiniz.
Yüz İçin Pirinç Unu ve Süt Maskesi
Lazım olan malzemeler:
-2 kaşık pirinç unu
-Yeteri kadar süt
Maskenin Hazırlanması:
   İki yemek kaşığı pirinç ununu uygun bir kaseye koyduktan sonra, maske kıvamına gelmesi için yeteri kadar soğuk süt ekliyoruz. Sütü ekledikçe karıştırmaya devam ediyoruz. Karışım cilde sürülebilir kıvama geldikten sonra yüze ve isteğe göre vücudumuza sürüp bekliyoruz. 20-30 dakika sonra yüzümüzü ve sürdüysek diğer maskeli bölgeleri yıkıyoruz. Sonrasında ise uygun bir tonik ile destekliyoruz. Beyazlamak için yapmanız gereken sadece bu kadar. Pirinç maskesi gerçekten de etkili sonuçlar veriyor. Haftada iki defa uygulayabileceğiniz bu maske ile kısa sürede sonuç alabileceksiniz.

   Maskenin diğer bir özelliği cildi nemlendirmesidir. Kısacası bu yüz ve vücut maskesi sayesinde esmer teninizi beyazlatacaksınız, kırışıklıkların yok olmasını sağlayacak ve oluşumlarını çnleyeceksiniz, cildi nemlendirerek besleyeceksiniz.
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

1 comment

  1. Adsız Cevapla

    yuzüm yandı yıkadıktan sonra ne yapmalıyım acil kıpkırmızı lekeler var

css.php