Venus Legacy Nedir Nasıl Yapılır?

   Venus Legacy, ABD’nin ilaç dairesi olan FDA tarafından tescillenmiş olan, cilt ve vücut güzelliğinin oluşması için uygulanan, cildi sıkılaştıran, selülitleri yok eden, kırışıklıkların ortadan kalkmasını sağlayan ve vücudu şekillendiren bir cihazın ve uygulamanın adıdır. Alanında iyi bir konumda olan Venus Firması tarafından uygulanmaya başlanmıştır....

500 0

   Venus Legacy, ABD’nin ilaç dairesi olan FDA tarafından tescillenmiş olan, cilt ve vücut güzelliğinin oluşması için uygulanan, cildi sıkılaştıran, selülitleri yok eden, kırışıklıkların ortadan kalkmasını sağlayan ve vücudu şekillendiren bir cihazın ve uygulamanın adıdır. Alanında iyi bir konumda olan Venus Firması tarafından uygulanmaya başlanmıştır. Anti-aging (yaşlanmayı geciktirici) özelliği ile özellikle son yıllarda fazlasıyla uygulanmaktadır.

   Uzmanlara göre Venus Legacy yöntemi (venus legasi), diğer birçok yöntemde olduğu gibi etkisini sonradan göstermez. Uygulama seanslar şeklinde yapılmaktadır ve daha ilk seansın sonunda bile, etkilerini anında görmek mümkündür. Özellikle bel inceltme amaçlı yapılan venüs legacy teknolojisi yöntemi, gözle görülür farklar sunmaktadır. Öyle ki kişiden kişiye değişklik gösterse de belin 4 cm ile 9 cm arasında inceldiği görülür. Bu fark gözle ayırt edilebildiği gibi cm cinsinden ölçüldüğünde de belin ne kadar inceldiği görülmektedir?

Venus Legacy Teknolojisi Nasıl Yapılır, Ne İşe Yarar?

   Bu uygulamanın ana mantığı yüz bölgesini 43 santigrat derece, vücut bölgesini ise 48 santigrat derece ısıtarak vücuda şekil vermesi ve yüz cildinin sıkılaşmasını sağlamaktır. Yüze uygulandığında cildi sıkılaştırdığı gibi, onu hem gençleştirmekte hem de yaşlanmayı önlemektedir. Aynı zamanda selülitlerin tedavisinde de etkili olmaktadır.
   Bu uygulamaya benzer olarak başka vakumlama teknolojileri de bulunmaktadır; ancak venus legacy diğer vakumlama yöntemlerinden daha farklıdır. Mikro vakumlama yapmaktadır. Ana gayesi vakumlamak değildir. İşlemini üfleyerek ve çekerek yapar. Buna benzer diğer yöntemlerde özel çorapların kullanılması gerekirken bu yöntemde bu çoraplardan giymeye gerek duyulmaz.Isıyı yüze ve vücuda eşit bir şekilde dağıttığı için cildin zarar görmesine sebep olmaz.

Venus Legacy Kaç Seansta Yapılır?

Seanslar halinde yapılan bu vücut şekillendirme yöntemi genellikle toplam sekiz (8) seansta yapılmaktadır. Bir seans yapıldıktan sonra bir hafta aralık verilerek, bir hafta sonrasında ikinci seansa geçilmektedir. Uygulamanın tam anlamıyla sonuç vermesi ve bitmesi 2 ay kadar sürmektedir?

Kimler Yapabilir?

Bayan olsun erkek olsun her yaştaki insanın vücudunu şekillendirebilceği bir platformdur. Özellikle kilolu kişilerde etkisini daha fazla göstermektedir.

Venus Legacy Yapılırken Yanma, Acıma, Ağrı Hissedilir mi?

Bu yöntemin uygulanmasında herhangi bir yanma, acı veya ağrı ile karşılaşmak mümkün değil. Aksine uzmanlara göre bu yöntemi uygulayanlar güvenle uygulamakta ve uygulama sırasında çok rahat olmaktadırlar. Bu platformda pulslu manyetik alan, multi-polar radyofrekans ve varipulse teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknolojilerin kullanılmış olması vücut şekillendirilirken herhangi bir vücut elastikiyetinin kaybolmadan vücudun şekillenmesi sağlanmaktadır.

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php