2014 YDS Kayıt Tarihleri Açıklandı

Blogumuzun değerli okuyucuları ösym internet sitesinde yapmış oldugu açıklamaya göre 7 eylül 2014 tarihinde yapılacak olan 2014 YDS Sınavi Başvuru Tarihi 10-22 Temmuz arası yapılacaktır. Yabancı Dil Eğitiminin cok önemli oldugu global ve gelişen dünya ülkelerinde iş bulma olanaklarında sizlere cok farklı ve yeni kapılar açacagını...

186 0

Blogumuzun değerli okuyucuları ösym internet sitesinde yapmış oldugu açıklamaya göre 7 eylül 2014 tarihinde yapılacak olan 2014 YDS Sınavi Başvuru Tarihi 10-22 Temmuz arası yapılacaktır.

Yabancı Dil Eğitiminin cok önemli oldugu global ve gelişen dünya ülkelerinde iş bulma olanaklarında sizlere cok farklı ve yeni kapılar açacagını düşünmeliyiz. sadece sınavdan ibaret olarak görmeyip ingilizce Eğitim seviyenizi üst çıtalara taşımanız gerektiginizi unutmayınız.

 Adaylar, kılavuz ile aday başvuru formuna süresi içinde ÖSYM’nin internet adresinden ulaşabilecek.

Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacak. Kılavuzda, başvuru, sınav, değerlendirme, sınav sonuçlarının kurumlarca kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer alıyor. Sınava başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekiyor.

Yds sınavına gircek olan adaylara ve sitemizi takip eden okuyuculara şimdiden başarılar diler 2014 Yds Son Kayıt Tarihlerini geçirmemelerini önemle rica ederiz.

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php