Açık Ögretim İstanbul Üniversitesi İş Birliği

Egitim konusunda hem çalışıp hem okumak isteyen arkadaşlar için uzaktan egitim aöf istanbulla yapılan iş birliginde ögrencilere modern teknolojinin fırsatlarını sunuyor. Dünya sıralamasında en iyi 400 üniversite arasında yer alan Türkiye’de egitim denilince üniversiteye hazırlanan gençlerin aklına gelen üniversitelerin başında olan istanbul üniversitesi bünyesinde açık ve...

232 0

Egitim konusunda hem çalışıp hem okumak isteyen arkadaşlar için uzaktan egitim aöf istanbulla yapılan iş birliginde ögrencilere modern teknolojinin fırsatlarını sunuyor.
Dünya sıralamasında en iyi 400 üniversite arasında yer alan Türkiye’de egitim denilince üniversiteye hazırlanan gençlerin aklına gelen üniversitelerin başında olan istanbul üniversitesi bünyesinde açık ve uzaktan egitim fakultesi AÖF aracılıgıyla milyonlarca kişinin hayalini gerçekleştirmek adına büyük adımlar atılıyor.
Kurulduğu 2010 yılından beri Türkiye’de üniversite ve eğitim algısında devrim sayılabilecek uygulamalara imza atan AUZEF, öğrencilerini YGS, LYS, DGS ve İKİNCİ ÜNİVERSİTE kapsamında kabul ediyor. Hedef: Kitleye Yönelik Butik Eğitim Yüksek kontenjan yerine kaliteli eğitimi hedefleyen AUZEF, öğrencisine butik hizmet sağlayan, eğitimde öncü bir kuruluş olma iddiasını sürdürüyo

Coğrafi Bilgi Sistemleri, Çocuk Gelişimi, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Medya ve İletişim olarak açılan yeni ön lisans programlarının kontenjanlarının sınırlı olması sebebiyle öğrenciler bu programlara ilk tercihlerinde yer veriyor.
İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nde bulunan bölümler şunlar:
Açık Öğretim Programları
Program Adı
 Türü
Sosyoloji
Lisans (AUZEF)
Coğrafya
Lisans (AUZEF)
İşletme
Lisans (AUZEF)
İktisat
Lisans (AUZEF)
Tarih
Lisans (AUZEF)
Felsefe
Lisans (AUZEF)
Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi
Ön lisans (AUZEF)
Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği
Ön lisans (AUZEF)
Kültürel Miras ve Turizm
Ön lisans (AUZEF)
Sağlık Kurumları İşletmeciliği
Ön lisans (AUZEF)
Sosyal Hizmetler
Ön lisans (AUZEF)
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Ön lisans (AUZEF)
Ayrıca İstanbul Üniversitesi bünyesinde bulunan Uzaktan Öğretim programları da yine en çok tercih edilen uzaktan öğretim programlar arasında yer alıyor.
Ayrıntılı bilgiye www.auzef.istanbul.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php