AÖF Tek Ders Sınavı Açıklandı

Arkadaşlar, Açık Öğretim Fakültesi‘nden beklenen sonuçlar açıklandı. AÖF tek ders sınavının sonuçları umarız herkes için iyi olur.Tek dersten mesul olan ve bu dersi verdiği takdirde mezun olacak olan arkadaşlar için büyük gün.  Uygulamalı dersler için bu hak verilmemişti ama diğer dersler için mezun olma şansı...

223 0
Arkadaşlar,
Açık Öğretim Fakültesi‘nden beklenen sonuçlar açıklandı. AÖF tek ders sınavının sonuçları umarız herkes için iyi olur.Tek dersten mesul olan ve bu dersi verdiği takdirde mezun olacak olan arkadaşlar için büyük gün. 
Uygulamalı dersler için bu hak verilmemişti ama diğer dersler için mezun olma şansı son ders sınavında sunuldu. Tek dersin sınav notu dönem sonu ders notu olarak kabul edilecek. 28 Temmuz’da yapılan sınavın sonuçları bugün duyuruldu.
Açıköğretim AÖF ve uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapılan programlarda (İngilizce Öğretmenliği Lisans Programında İngilizce okutulan dersler ve ödevi olan dersler hariç) yapılan sınavlar sonucunda alınan notların, başarı notuna katkı oranları; ara sınav notunun %30’u, dönem sonu sınav notunun %70’i oranındadır.
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php