Banka Personeli Maaşları Ne Kadar?

Günümüzde eğitim hayatımızı ve seçeceğimiz üniversiteyi seçerken artık en önemli kreiter kazanç tablosu olmaktadır. Okulda eğitim süresince belki çok farklı alanlara ilgimiz varken ülkem şartları gereği meslek seçimlerimizi mecburen maaşlar çok etkiliyor. Değişen gündem ve değişen koşullar yeni meslekler de yaratırken çalışma koşulları her işe...

210 0
Günümüzde eğitim hayatımızı ve seçeceğimiz üniversiteyi seçerken artık en önemli kreiter kazanç tablosu olmaktadır. Okulda eğitim süresince belki çok farklı alanlara ilgimiz varken ülkem şartları gereği meslek seçimlerimizi mecburen maaşlar çok etkiliyor.
Değişen gündem ve değişen koşullar yeni meslekler de yaratırken çalışma koşulları her işe göre faklılık gösteriyor.
Bankacılık da günümüzün en gözde meslekleri arasında. Çalışanına güvenli bir gelecek kapısı araladığı için bir çok genç akın akın bankaların açtığı sınavlara giriyor.
Bankacı olmak hesap yapmaktan sıkılmamayı ve analitin bir balış açısına sahip olmayı gerektiriyor. Bankalar çeşitli dönemlerde milyonlarca kişinin başvurduğu Gişe Memuru sınavları yapıyor ve başarılı olan adaylara ikinci bir mülakata katılma şansı veriyor.
Bankalarda çalışanların aldığı aylık ücretler çeşitlilk gösteriyor.Genel olarak bankalarda stjajyer olarak çalışanlar ortalama olarak 800-900 TL kazanıyorlar.
Eğer siz de bu alanda kariyer yapmayı hedefliyorsanız size bazı bankaları maaşları için özel bir liste hazırladık;
YAPI KREDİ 

Gişe Memuru: 1400 tl.
Bireysel Yetkili: 1650 tl.

FİNANSBANK

Gişe Memuru: 800 tl.
Bireysel Yetkili: 1500 tl.

GARANTİ BANKASI

Gişe Memuru: 1300 tl.
Bireysel Yetkili: 1500 tl.

HSBC
Gişe Memuru: 1250 tl.


Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php