Cilt Bakımında son Teknoloji Dermaroller Yöntemi

Cilt bakımı hepimiz için yaşamsal önem taşımaktadır ve her yaşta hepimiz güzel parlak bir cilte sahip olmak isteriz zira günümüzde ve geçmişte güzellik ve estetik her zaman sosyal hayat için vazgeçilmez bir öncelik sunmaktadır insana. Cilt bakımı düzenli yapıldığında ve cilt tipininze göre doğru ürün...

245 0
Cilt bakımı hepimiz için yaşamsal önem taşımaktadır ve her yaşta hepimiz güzel parlak bir cilte sahip olmak isteriz zira günümüzde ve geçmişte güzellik ve estetik her zaman sosyal hayat için vazgeçilmez bir öncelik sunmaktadır insana.
Cilt bakımı düzenli yapıldığında ve cilt tipininze göre doğru ürün bulunduğunda gözle görülür sonuçlar elde edersiniz ve gelecek için en büyük yatrımlardan birini güzel cildini için yapmış olursunuz.Son dönemde bir çok çeşitli ürün ve yöntemler görmekteyiz ama bir çok arkadaşımın deneyip memenun kaldığı  ve kendimin de denediğim inanılmz bir yöntemden bahsedeceğim sizlere. Öncelikle belirtmek isterim ki tüm cilt bakımları kadın ve erkek ayrımı yapılmaksızın herkes için uygulanır ve çok güzel sonuçlar alınır.
Dermaroller, bir silindir üzerinde sıralanmış mikro iğneleri olan bir tedavi aracıdır. Standart Dermaroller’da 0.1 mm çapında, uzunlukları 0.5 ile 2.0 mm arasında değişebilen, 8 sıra halinde toplam 192 adet mikroiğne bulunur. Bu silindir deri üzerinde hareket ettirilerek mikrokanallar açılır.
Tedavi sırasında bu iğnecikler deride herhangi bir soyulma ya da yırtılmaya neden olmadan en dış tabakada mikrokanallar oluşturur. Mikrokanalların derideki temel etkisi, deri üzerinden verilen emilimi zor maddelerin, emilimini artırarak tedavi etkinliğini güçlendirmektir.
Mikrokanalların oluşumu, deride tıpkı bir yara oluşmuş gibi algılanır. Derimizde yara oluştuğunda salgılanan doku faktörleri vardır. Bu doku faktörleri sayesinde bağ dokumuzu oluşturan kollajen ve elastin sentezi artar. Ayrıca yine yara iyileşme sürecindeki gibi mikrodamar sentezi olur. Bu sayede çok daha gergin ve sağlam bir deri oluşur ve özellikle akne izlerinde belirgin düzelme gözlenir.
dermaroller nedir
DERMAROLLER
Dermaroller’ın kullanım alanları;
*Akne izlerinin tedavisinde:
* Derin akne izlerinde ise; 4 haftada bir yapılan uygulamalarla, özellikle geniş tabanlı ve çok derin olmayan izlerde %30 ila %70 başarılı sonuçlar elde edilir. 
* Leke tedavisinde:
* İnce kırışıklıkların giderilmesinde:
* Geniş gözenekli deride gözeneklerin sıkılaştırılması amacıyla
*Çatlak tedavisinde
* Saç dökülmesinin tedavisinde
Saç dökülmesi tedavisinde sıklıkla Dermastamp kullanılır. 2 haftada bir seans tedavi uygulamak gerekir. Saçlardaki dökülmenin belirgin şekilde azalması 4. seans sonrasında gözlenmektedir. 
Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php