KPSS Başvuruları Başladı

Herkesin  merakla beklediği Kamu Personeli Seçme ve YErleştirme Sınavı sonuçlarını sitemiz üzerinde sizlere duyuracağız. Yeni KPSS başvuruları başladı. Lise 2014 ve ön lisans  başvuruları için son gün 24 Temmuz 2014. Başvurular, başvuru merkezlerince yürütülecek. Söz konusu merkezler ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinde yayımlanacak, başvuru süresi uzatılmayacak....

150 0
Herkesin  merakla beklediği Kamu Personeli Seçme ve YErleştirme Sınavı sonuçlarını sitemiz üzerinde sizlere duyuracağız.
Yeni KPSS başvuruları başladı. Lise 2014 ve ön lisans  başvuruları için son gün 24 Temmuz 2014.
Başvurular, başvuru merkezlerince yürütülecek. Söz konusu merkezler ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinde yayımlanacak, başvuru süresi uzatılmayacak. Sınava, ortaöğretim ve ön lisans mezunları ile mezun olabilecek durumda olan adaylar girecek. Adayların başvurudan önce sınav ücretini yatırmış olmaları gerekiyor. Sınav ücretini yatırmak başvuru için yeterli olmayacak. Sınav ücretini yatırmış olduğu halde başvurusunu kılavuzda/duyuruda belirtildiği şekilde tamamlamayan adayların, başvurularını süresi içinde tamamlamaları gerekiyor. Başvuru işlemini belirtildiği şekilde tamamlamayanlar sınava katılamayacak.

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php