Lazer Epilasyon Hakkında Merak Ettikleriniz

Son zamanlarda hepimizin ilgisini çeken lazer epilasyon hakkında internette çok fazla tanıtıcı makale ve yazı var ama biz sizler için en doğru ve en güncel bilgileri şöyle bir toparlayalım istedik.  Daha önceki lazer epilasyon yazımızda da bahsetmeye çalıştığımız bu uygulama hakkında en temel bazı sorularınıza...

189 0
Son zamanlarda hepimizin ilgisini çeken lazer epilasyon hakkında internette çok fazla tanıtıcı makale ve yazı var ama biz sizler için en doğru ve en güncel bilgileri şöyle bir toparlayalım istedik. 
Daha önceki lazer epilasyon yazımızda da bahsetmeye çalıştığımız bu uygulama hakkında en temel bazı sorularınıza cevapları klinikten doktorlardan ve bizzat bu işlemi deneyerek sonuçları hakkında en doğru bilgiyi aldığımız çevremizden sizler için bir kaynak oluşturduk.
Lazer epilasyon bildiğimiz gibi vücudumuzdaki istenmeyn tüyler için kalıcı çözüm sunuyor. Bu yöntem hem kadınlar için hem de erkekler arasında oldukça popüler. Tüm dünyada sıkça kullanılan bir sistem olan Lazer epilasyon cihazları yoğunlaştırılmış ışık-ışın kullanarak tüy köklerine nüfus ederek çalışan bir sistemdir. 
Bu ışık, foliküller içindeki renk veren melanin tarafından emilerek içindeki tüyleri yok ediyor.

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gereken En Temel Bilgiler


*Lazer epilasyon cihaz ve kullanımı güvenli bir klinkte uzman kişilerce uygulanmalı
*Tüyler için kalıcı çözüm olan bu yöntemin tıpta henüz bir yan etkisi olmadığı açıklandı
*Tüylerde istenilen bölgede önemli bir azalmayı gözlemlemek için ortalama olarak en az 3 seans gereklidir.
*Koyu tüyler lazer epilasyonda en iyi sonucu verir
*Lazer epilasyon diğer epilasyon türlerine göre uygulama esnasında çok acı vermezLazer Epilasyon Sonuçları Nasıldır?


*Epilasyon uygulmasının sonunda her seansta tüylerde yüzde 25 ile yüzde 10 civarında azalma görülür
*Vücudumuzdaki ince dokulu alanlarda; yani kolaltı ve bikini bölgesi gibi bölgelerin diğer kalın cilde sahip olan yani çene ve sırt gibi bölgelere göre daha hızlı sonuç verdiği görülmektedir.
*Bu seasnları uygulama aralıkları ortalam olarak 3 ile 5 hafta aralılarla yapılması gerekir.


Sizlere en yeni ve en doğru bilgileri  sitemiz üzerinden iletmeye devam edeceğiz. Sizler de bize destek vermek ve diğer okuyucularımızla bu konuda bildiklerinizi paylaşmak için yorum yazabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php