Öğretmenlerin İl İçerisinde Yer Değiştirmesi

Öğretmenlerin Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak il içerisindeki yer değişikliğine dair başvuruları 21-25 Temmuz tarihleri arasında yapılabilecek. Yapılan bu başvurular değerlenirilerek 4 Agustos 2014 tarihi itibariyle sonuçlandırılarak ilan edilecek. Başlığımızdada belirttiğimiz gibi bu değişiklik isteğe bağlı il içerisinde değişiklik hakkı olarak sunulmakta yani herhangi bir...

215 0

Öğretmenlerin Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak il içerisindeki yer değişikliğine dair başvuruları 21-25 Temmuz tarihleri arasında yapılabilecek. Yapılan bu başvurular değerlenirilerek 4 Agustos 2014 tarihi itibariyle sonuçlandırılarak ilan edilecek.
Başlığımızdada belirttiğimiz gibi bu değişiklik isteğe bağlı il içerisinde değişiklik hakkı olarak sunulmakta yani herhangi bir zorunlu başvuru durumu söz konusu değildir.

Bir çok öğretmenin bu değişiklikten habeir olmayabilir. Eğitimcilerin yaz tatilinde olduklarını düşünürsek bu kısa süreli başvuruyu tüm ihtiyacı olanların görmesi için biz de sitemiz www.egitimsaglik.com üzerinden duyurmaya çalışıyoruz,
Sevgili okuyucularımız siz de etrafınızdaki emekçi öğretmenlerimizin bu haberi duymasını sağlamak amacıyla haberi paylaşabilirsiniz.
Şimdiden tüm öğretmenlerimizin isteklerinin diledikleri gibi gerçekleşmesi dileğimizle herkese bol şanslar.

ÖĞRETMENLERİMİZİN İSTEĞE BAĞLI İL İÇERİSİNDE YER DEĞİŞİKLİĞİ DUYURUSU

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php