Pazarlama Bölümü

Pazarlama Bölümü 2 yıllık yüksek Okulu Ülkemizde,özelliklede Dünyada  Pazarlama bölümü gelecegin bölümü olarak gelişme göstermekte ve önem verilmektedir..Pazarlama(Marketing) bölümü okuyan ögrenciler dünyada ki büyük firmaların nasıl kurulduklarını ve hangi stratejileri geliştirdikleri marka degerlerinden imajlarına varana kadar ögrenme şansı bulmaktadırlar. Aslına bakarsanız “pazarlama” kelimesinin ülkemiz halkında...

219 0

Pazarlama Bölümü 2 yıllık yüksek Okulu

Ülkemizde,özelliklede Dünyada  Pazarlama bölümü gelecegin bölümü olarak gelişme göstermekte ve önem verilmektedir..Pazarlama(Marketing) bölümü okuyan ögrenciler dünyada ki büyük firmaların nasıl kurulduklarını ve hangi stratejileri geliştirdikleri marka degerlerinden imajlarına varana kadar ögrenme şansı bulmaktadırlar.

Aslına bakarsanız “pazarlama” kelimesinin ülkemiz halkında imajı “tencere ve tava satan biri”  olarak bilinmektedir.Ve bu bölümü okuyan ögrencilerin Üniveriste Bölümler Hangi bölümü okuyorsun sorusuna utanarak cevap vermektedirler.

pazarlama bölümü iş alanları
Pazarlama bölümleri

Tabiki bu verilen cevaplar genelikle devleti ve memuriyet tarzı iş hayatını benimseyen insanlar tarafından gelmektedir hiç canınızı sıkmayın. Pazarlama Bölümü okudugudunuz üniversitede gerçekten egitim adına dersinize giren hocalarınızla sohbet ederseniz vizyonunun ve dünyadaki yerinin ne kadar büyük ,prestijli ve kazançlı oldugunu size anlatacaklardır.

Türkiye’de de Pazarlama Bölümü Mezunlarının iş bulma olanakları diger bölümlere oranla cok daha fazla olup çalışmış oldukları işlerde kariyer fırsatlarını degerlendirmeleri sonucunda cok iyi bir konuma gelmek kaçınılmazdır ve Pazarlama Bölümü İş İmkanları cok daha fazladır.
 

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php