Pepsi Satış Temsilcisi Maaşı ve Çalışma Şartları

  Pepisco Dünyanın en büyük şirketleri arasında yerini alan bir firmadır. Global olarak dünya’da 40 bine yakın çalışanı bulunmaktadır.Özel Sektörde En iyi Maaş Veren Frima aralarında yer almakta ve gerçekten güzel imkanlar sunmaktadır. Pepsi Satış Temsilcisi Ne İş Yapar? Pepsi Satış Temsilcisi Maaşı Ne Kadar...

488 0

  Pepisco Dünyanın en büyük şirketleri arasında yerini alan bir firmadır. Global olarak dünya’da 40 bine yakın çalışanı bulunmaktadır.Özel Sektörde En iyi Maaş Veren Frima aralarında yer almakta ve gerçekten güzel imkanlar sunmaktadır.

Pepsi Satış Temsilcisi Ne İş Yapar? Pepsi Satış Temsilcisi Maaşı Ne Kadar ? hızlı tüketim sektöründe faliyet göstercek olan işe alımlarda en dikkat ettikleri özellik adayın daha önce hızlı tüketim sektöründe tecrübesinin olup olmadıgıdır.Bunun yanında üniversite mezuniyet şartı en alt pozisyon ST oldugu için tecrübeniz varsa aranmamaktadır.

Ortalama olarak Pepsi Satış Temsilcisi 2.000 tl nin üzerinde aylık gelire sahip olmakta,şirket tarafından global kariyer fırsatları sunulmakta ve egitim açısından kendinizi geliştirmeye yönelik proaktif yaklaşımlarla çalışanına gerçektende değer veren bir firmadır yeterki isteyin.

Türkiye’nin şartlarında bu tarz şirketlere girmek her ne kadar çok zor olsada ufaktan hızlı tüketim sektöründe bir firmada yer alıp ardından kariyer basamaklarınızı daha büyük global faaliyet gösteren firmalara yönelmeniz sizin açınızda geleceğe yönelik çok daha faydalı olacaktır.

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php