Selülitler Nasıl Gider?

Sevgili kadın okurlarımız için hazırladığım ikinci selülit tedevavileri yazıma herkese fit bir vücut dileyerek başlıyorum. Sağlıklı bir ruh halinin yansıması olan sağlıklı bedenlerimizde bazı sorunlar var onlarda son dönem beslenme ve yaşam şeklimizden kaynaklanıyor. Selülit tedavileri için daha önce de belirttğim gibi bir çok yöntem...

263 1

Sevgili kadın okurlarımız için hazırladığım ikinci selülit tedevavileri yazıma herkese fit bir vücut dileyerek başlıyorum.

Sağlıklı bir ruh halinin yansıması olan sağlıklı bedenlerimizde bazı sorunlar var onlarda son dönem beslenme ve yaşam şeklimizden kaynaklanıyor. Selülit tedavileri için daha önce de belirttğim gibi bir çok yöntem var ve bunun tekrarlamaması için sürekli bir kontrol gerekiyor. Yaşam şeklimiz haline getireceğimiz bazı yeni alışkanlıklar ve bırakmamız gereken bazı alışkanlıklar var.

Selülit Tedavileri;


Dermatolog bir uzmanın kliniğinide uygulanan bazı selülikt tedavileri şöyle;

Uzmanlar herkes için faklı yöntmler ve bir kaç uygulamayı bir arada öneriyorlar,başlıca yöntemleri;

LPC ile lenf drenaj masajı ,
ESM yani elektorstimulasyon ile hem kasları hem bağ dokusunu uyararak selülitler parçalanıyor.
Radyofrekans ve infrared teknolojisi yağlanmayı azaltıyor
Lenf Drenaj masajı dolaşımı hızlandırıyor
Dermaroller yöntemi ile kafein içerikli yağ yakıcı öellikli ürünler cildinize nüfuz ettiriliyor

Bu saydığım yöntemlere ek olarak özel bir beslenme programı ve bazı gıda takviyeleri ile de selülit tedavisi içerden tedavi ediliyor.

Bulunduğunuz yerde güvenilir bir güzellik merkezibularak kendinizi yakın hissettiğiniz bir estetisyenle selülit sorunlarını son teknoloji ürünlerle bu şekilde çözüm bulabilirsiniz.


Etiketler

Yorum Sırası Sizde

1 comment

 1. Bloglar Yarışıyor, Siz de Katılabilirsiniz Cevapla

  Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı ilk tur dahilinde düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel: +90212 330 9707

css.php