Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü DGS Dikey Geçiş Bölümleri 2016

DGS kılavuzuna göre 2 yıllık Laborant ve Veteriner Sağlık bölümünden dikey geçiş yapılabilecek 4 yıllık bölümler aşağıda yer almaktadır. Laborant ve Veteriner Sağlık DGS bölümleri, Laborant ve Veteriner Sağlık Dikey geçiş bölümleri lisans bölümleridir. İki yıllık bölüm mezunları DGS sınavına girerek yeterli puanı aldıkları takdirde çeşitli 4 yıllık bölümlere...

3606 0

DGS kılavuzuna göre 2 yıllık Laborant ve Veteriner Sağlık bölümünden dikey geçiş yapılabilecek 4 yıllık bölümler aşağıda yer almaktadır. Laborant ve Veteriner Sağlık DGS bölümleri, Laborant ve Veteriner Sağlık Dikey geçiş bölümleri lisans bölümleridir. İki yıllık bölüm mezunları DGS sınavına girerek yeterli puanı aldıkları takdirde çeşitli 4 yıllık bölümlere dikey geçiş yapabilmektedir.

Kıymetli öğrenciler, sizler için iki yıllık bölümlerin DGS geçiş bölümlerini derledik. Bildiğiniz gibi 2 yıllık bölümlerin güzel bir yönü de lisans bölümlerine dikey geçiş olmasıdır. Sizler de Laborant ve VeterinerSağlık bölümü hakkında verdiğimiz bilgilerden yola çıkarak dikey geçiş yapma kararı alabilirsiniz.

2 Yıllık Laborant ve Veteriner Sağlık Dikey Geçiş Bölümleri

-Biyoloji
-Veteriner
-Tarımsal Biyoteknoloji
-Zootekni

Bölümler 2016 kılavuzlarına göre güncel hali ile verilmiştir. Ön lisans 2 yıllık Laborant ve Veteriner Sağlık mezunları hangi bölümlere dikey geçiş yapabilir? DGS sınavına girerek hedeflediğiniz lisans bölümüne yerleşmenizi temenni ederiz. Laborant ve Veteriner Sağlık dikey geçiş bölümleri nelerdir, sizler için derledik. Laborant ve Veteriner Sağlık bölümünden hangi bölümlere geçiş yapılır?

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php