2 Yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü İş İmkanları

PAYLAŞ:

Sizler için 2 yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği bölümü iş olanaklarını ve iş alanlarını derledik.
   Bu yazımızda 2 yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği bölümü çalışma alanları, iş alanları, iki yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği bölümü dersleri, DGS bölümleri, İş Sağlığı ve Güvenliği maaşları gibi konularda ayrıntılı bilgiler verdik. Ayrıca İş Sağlığı ve Güvenliği mezunları nerelerde çalışır, İş Sağlığı ve Güvenliği mezunları ne iş yapar, ne kadar maaş alır, iş imkânları geniş midir, 2 yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği bölümü nasıldır gibi birçok sorunuza tatmin edici cevaplar verdik. Bunların yanında 2 yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünün hangi puan türü ile alım yaptığını da belirttik. 2 yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında bilgi almak için, aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak, sorularınızı da sorabilirsiniz.

2 Yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü Hakkında Bilgi

Geçen her gün önem kazanacağı beklenen 2 yıllık bölümlerden biridir. Özellikle son yıllarda madenlerde yaşanan olumsuz gelişmeler, bu bölümün daha fazla önem kazanmasına sebep olmuştur.

2 Yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği Mezunları Ne İş Yapar, Nerede Çalışır?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi Müdürlükleri ve diğer kamu kuruluşları ile özel sektörde iş bulabilirler. Ülkemizde yeniden düzenlenen 4857 Sayılı İş Kanunu Kamuda ve özel sektörde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili çalışmaların yapılmasını zorunlu kılmış yeni yaptırımlar getirmiştir. Bunun sonucunda da işletmelerde İşçi Sağlığı ve Güvenliği bölüm mezunlarına duyulan ihtiyaç yoğunlaşarak artmaktadır.

2 Yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği İş Olanakları

Mezun olan öğrencilerimiz büyük bir bölümü özel sektörde (hizmet sektörü ve sanayinin tüm iş kollarındaki kurum ve kuruluşlar)  İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olarak çalışmaktadırlar. Kamu kuruluşlarında da çalışma imkanı vardır. Bu bölümden mezun olanların iş bulmaları oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır.

İki Yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği Dersleri

Bölümde temel dersler ve meslek ile alakalı dersler verilmektedir.

2 Yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği Maaşları Ne Kadar?

İş Sağlığı ve Güvenliği Mezunları herhangi bir devlet kurumuna atanabilirse, devlet memuru statüsünde maaş alır. İş Sağlığı ve Güvenliği mezunları için ise bu maaş 2015 yılı için 2200-2400 lira civarında olur. Özel sektörde çalışan İş Sağlığı ve Güvenliği mezunları ise farklı maaşlar alabilmektedir.
- İş Sağlığı ve Güvenliği bölümü iş imkanı nasıldır?
- İş Sağlığı ve Güvenliği mezunları ne iş yapar?
- İş Sağlığı ve Güvenliği bölümü nasıl?
- İş Sağlığı ve Güvenliği iş olanakları nelerdir?

- İş Sağlığı ve Güvenliği maaşları ne kadar?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,477,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: 2 Yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü İş İmkanları
2 Yıllık İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü İş İmkanları
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2014/12/2-yllk-is-saglg-ve-guvenligi-bolumu-is.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2014/12/2-yllk-is-saglg-ve-guvenligi-bolumu-is.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için