Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi İş İmkanları

PAYLAŞ:

Sizler için 2 yıllık Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi bölümü iş olanaklarını ve iş alanlarını derledik.
   Bu yazımızda 2 yıllık Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi bölümü çalışma alanları, iş alanları, iki yıllık Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi bölümü dersleri, DGS bölümleri, Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi maaşları gibi konularda ayrıntılı bilgiler verdik. Ayrıca Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi mezunları nerelerde çalışır, Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi mezunları ne iş yapar, ne kadar maaş alır, iş imkânları geniş midir, 2 yıllık Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi bölümü nasıldır gibi birçok sorunuza tatmin edici cevaplar verdik. Bunların yanında 2 yıllık bölümünün hangi puan türü ile alım yaptığını da belirttik. 2 Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi hakkında bilgi almak için, aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak, sorularınızı da sorabilirsiniz.

2 Yıllık Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi Bölümü Hakkında Bilgi

Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi bölümünün amacı konusuyla ilgili temel kavramları ve fiziksel ilkeleri özümsemiş evsel, endüstriyel tesisat sistemlerinin ve cihazlarının çalışma ilkelerini kavramış ilgili sistemlerin projelendirilmesi, bileşenlerinin seçilmesi, montajı ve işletilmesinde görev alabilecek yetkinliğe sahip çalışan sistem ve cihazların bakım ve onarımını yapabilecek birikimi olan kalite güvence de dahil olmak üzere iş hazırlama, tasarım, montaj ve bakım-onarım birimlerinde görev alabilecek nitelikte teknik elemanlar yetiştirmektir. 

2 Yıllık Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi Mezunları Ne İş Yapar, Nerede Çalışır?

 Doğalgaz ve Tesisat Teknolojisi Programı mezunları doğalgaz sektöründe mal/hizmet üreten firmalar, ısıtma ve baca sistemleri üreten sanayi kuruluşları, doğalgaz dağıtım firmaları ve ısı merkezlerinde istihdam edilirler. Ayrıca, programın geniş kapsamlı yapısı gereği Enerji sektöründeki teknik ara eleman ihtiyacına yönelik farklı pek çok pozisyonda da istihdam edilme imkânları mevcuttur. 

2 Yıllık Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi İş Olanakları

Kamuya ait veya özel sektördeki birçok kuruluş, bu bölümün iş olanaklarını oluşturmaktadır.

İki Yıllık Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi Dersleri

Her öğrencinin, en az 30 iş günü staj çalışması yapma zorunluluğu vardır. Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat konularını kapsayan mesleki dersler ile temel fen, matematik gibi dersler okutulmaktadır.

2 Yıllık Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi Maaşları Ne Kadar?

Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi Mezunları herhangi bir devlet kurumuna atanabilirse, devlet memuru statüsünde maaş alır. Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi mezunları için ise bu maaş 2015 yılı için 2200-2400 lira civarında olur. Özel sektörde çalışan Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi mezunları ise farklı maaşlar alabilmektedir.
- Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi bölümü iş imkanı nasıldır?
- Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi mezunları ne iş yapar?
- Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi bölümü nasıl?
- Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi iş olanakları nelerdir?

- Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi maaşları ne kadar?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,477,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi İş İmkanları
Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi İş İmkanları
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2014/12/dogalgaz-ve-tesisat-teknolojisi-is.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2014/12/dogalgaz-ve-tesisat-teknolojisi-is.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için