Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi İş İmkanları

PAYLAŞ:

Sizler için 2 yıllık Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümü iş olanaklarını ve iş alanlarını derledik.
   Bu yazımızda 2 yıllık Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümü çalışma alanları, iş alanları, iki yıllık Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümü dersleri, DGS bölümleri, Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi maaşları gibi konularda ayrıntılı bilgiler verdik. Ayrıca Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi mezunları nerelerde çalışır, Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi mezunları ne iş yapar, ne kadar maaş alır, iş imkânları geniş midir, 2 yıllık Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümü nasıldır gibi birçok sorunuza tatmin edici cevaplar verdik. Bunların yanında 2 yıllık Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümünün hangi puan türü ile alım yaptığını da belirttik. 2 yıllık Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi hakkında bilgi almak için, aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak, sorularınızı da sorabilirsiniz.

2 Yıllık Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi Bölümü Hakkında Bilgi

Hava Limanı ve Yer Hizmetleri Ön Lisans Programı'nın temel amaçları alana ait kuramsal ve uygulamaya dönük kapsamlı içerik bilgisine sahip bireyler yetiştirmektir.
Ülke politikaları çerçevesinde hemen hemen her ilde bir havalimanı açılması ve ülkemizde havalimanı yer hizmetleri sunan işletmelerin hızla küreselleşerek dünyanın çeşitli yerlerindeki havalimanlarının işletme hakkını devralması sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücünün sürekli olarak artmasını da beraberinde getirmektedir.

2 Yıllık Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi Mezunları Ne İş Yapar, Nerede Çalışır?

Bu program mezunları;
-Havalimanı yer hizmetleri işletmelerinin tüm ilgili departmanlarında,
-Bilet satış vb. alanlarda faaliyet gösteren tüm acente benzeri işletmelerde,
-Yer hizmetleri benzeri hizmetler sunan turistik tesislerde,
-Yer hizmetleri ile ilgili hizmet sunan danışmanlık ve eğitim kuruluşlarında,
-Üniversitelerde ve lojistik meslek liselerinde,
-Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı gibi ilgili devlet kurumlarında çalışabilirler.

2 Yıllık Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi İş Olanakları

Gündem oluşturan İstanbul'a üçüncü hava limanının yapılması ile birlikte sektörün ihtiyaç duyacağı çalışan sayısının büyük ölçüde artacak olması da bir avantajdır. Ek olarak, program mezunu öğrenciler, yalnızca hava limanında yer hizmetleri sunan işletmelerde değil, hava taşıma modu ile ilgili hizmet satan acente gibi işletmelerde de çalışabilme ya da böyle işletmeler kurabilme gibi geniş bir istihdam olanağına sahip olacaklardır. Öğrencilerin, yeterli dil becerilerine sahip olmaları durumunda, bu işin uluslararası düzeyde de yapılması söz konusu olabilir.

İki Yıllık Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi Dersleri

Temel derslerin yanında havacılıkla ilgili meslek dersleri ve çişitli sayısal içerikli dersler okutulmaktadır.

2 Yıllık Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi Maaşları Ne Kadar?

Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi Mezunları herhangi bir devlet kurumuna atanabilirse, devlet memuru statüsünde maaş alır. Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi mezunları için ise bu maaş 2015 yılı için 2200-2400 lira civarında olur. Özel sektörde çalışan Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi mezunları ise farklı maaşlar alabilmektedir.
- Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümü iş imkanı nasıldır?
- Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi mezunları ne iş yapar?
- Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümü nasıl?
- Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi iş olanakları nelerdir?

- Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi maaşları ne kadar?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI: 8
Loading...
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,477,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi İş İmkanları
Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi İş İmkanları
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2014/12/havaclkta-yer-hizmetleri-yonetimi-is.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2014/12/havaclkta-yer-hizmetleri-yonetimi-is.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için