Gemi ve Yat Tasarımı Bölümü Hakkında Bilgi

PAYLAŞ:

Gemi ve Yat Tasarımı hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, Gemi ve Yat Tasarımı hakkında bilgiler edinecek ve Gemi ve Yat Tasarımı bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de Gemi ve Yat Tasarımı hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Gemi ve Yat Tasarımı İş İmkanları Hakkında Bilgi Gemi ve Yat Tasarımı İş Olanakları Hakkında Bilgi
Gemi ve Yat Tasarımı bölümünü bitirenler gerek devlet kurumlarında gerekse de özel sektörde çalışma olanağına sahiptir. Özelde çalışmayı düşünenler için çalışma alanları aşağıdadır.
Özel sektörde İş İmkanı
-Kişisel tasarım etkinliğinde bulunma
-Kişisel tasarım+üretim etkinliğinde bulunma
-Tekne üretim firmalarında tasarımcı olarak çalışma
-Tekne üretim firmalarında üretim-denetimci olarak çalışma
-Yurtdışında firmalarda tasarımcı olarak (üretimde ya da tasarımda) olarak çalışma
-Tekne üretim sanayilerinde üretimde ya da pazarlamada tasarımcı olarak çalışma
-Fuar sektöründe tasarımcı olarak çalışma
-Akademik ortamlarda tasarımcı olarak çalışma
-Proje yönetimi firmalarında tasarımcı olarak çalışma

-Belediyelerde
-İlgili kamu kuruluşlarında ve akademik ortamlarda gemi ve yat tasarımcısı olarak çalışma olanağı da bulunmaktadır. Kamu kurumlarına atanmak için genellikle KPSS’de yeterli puanı almış olma şartı aranır. Ayrıca kadro açan kurum veya kuruluşun ayrıca belirttiği koşullar da bulunabilir.

Gemi ve Yat Tasarımı iş bulma imkanı, Gemi ve Yat Tasarımı iş olanakları hakkında bilgi, Gemi ve Yat Tasarımı mezunları ne iş yapar, Gemi ve Yat Tasarımı mezunları nerelerde çalışır, Gemi ve Yat Tasarımı mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Gemi ve Yat Tasarımı Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 3000-3500 lira dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Gemi ve Yat Tasarımı mezunları ne kadar maaş alır, Gemi ve Yat Tasarımı maaşı ne kadar, Gemi ve Yat Tasarımı kazançları

Gemi ve Yat Tasarımı Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Bu bölümün temel gayesi, yatlar başta olmak üzere, çeşitli sınıfta deniz aracını tasarlayabilecek, ulusal ve uluslararası ölçütlere eşdeğerde; mimari, iç mimari ve endüstriyel tasarım bilgisine sahip; yaratıcı, kültürel/ doğal çevreye duyarlı, çağdaş teknolojiyi üretip kullanabilen tasarımcılar ve bilim insanları yetiştirmektir.

Gemi ve Yat Tasarımı Bölümü ile İlgili Yorumlar
Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de Gemi ve Yat Tasarımı hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.


Gemi ve Yat Tasarımı hakkında bilgi, Gemi ve Yat Tasarımı bölümü ile ilgili bilgiler, Gemi ve Yat Tasarımı bölümü hakkında herşey, Gemi ve Yat Tasarımı mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, Gemi ve Yat Tasarımı mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI: 2
Loading...
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,475,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: Gemi ve Yat Tasarımı Bölümü Hakkında Bilgi
Gemi ve Yat Tasarımı Bölümü Hakkında Bilgi
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/gemi-ve-yat-tasarm-bolumu-hakknda-bilgi.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/gemi-ve-yat-tasarm-bolumu-hakknda-bilgi.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için