İbrani Dili ve Edebiyatı Bölümü Hakkında Bilgi

PAYLAŞ:

İbrani Dili ve Edebiyatı hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, İbrani Dili ve Edebiyatı hakkında bilgiler edinecek ve İbrani Dili ve Edebiyatı bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de İbrani Dili ve Edebiyatı hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

İbrani Dili ve Edebiyatı İş İmkanları Hakkında Bilgi İbrani Dili ve Edebiyatı İş Olanakları Hakkında Bilgi
Bu bölümden mezun olacak öğrenciler öncelikle turizm sektöründe olmak üzere, kamu kurum kuruluşlarında, akademik alanda iş potansiyeline sahiptirler. Bölüme büyük umutlarla gelen öğrencilerimiz mezun olduktan sonra da dilin anavatanı olan İsrail’de eğitimlerine devam etmeyi amaçlamaktadırlar. Her bölümde olduğu gibi bu bölümde de kamuya atanmak için KPSS’den başarılı olmak gerekmektedir. Yeterli şartları yerine getirenler üniversitede kalarak öğretim görevlisi olma şansına da sahiptir. Bunun için de ALES’ten yeterli puanı almak gerekmektedir.

İbrani Dili ve Edebiyatı iş bulma imkanı, İbrani Dili ve Edebiyatı iş olanakları hakkında bilgi, İbrani Dili ve Edebiyatı mezunları ne iş yapar, İbrani Dili ve Edebiyatı mezunları nerelerde çalışır, İbrani Dili ve Edebiyatı mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

İbrani Dili ve Edebiyatı Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 2400-2500 lira dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

İbrani Dili ve Edebiyatı mezunları ne kadar maaş alır, İbrani Dili ve Edebiyatı maaşı ne kadar, İbrani Dili ve Edebiyatı kazançları


İbrani Dili ve Edebiyatı Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Sadece Kayseri Erciyes Üniversitesinde okutulan bu bölüme öğrenci alımı DİL-3 puan türü ile yapılmaktadır.

İbrani Dili ve Edebiyatı bölümü, Türkiye’de ilk olarak Erciyes Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü bünyesinde 2010 yılında akademik anlamda büyük bir eksikliği doldurma amacıyla kurulmuştur. Halen Türkiye’de tek olma özelliğini korumaktadır. Her yıl artan öğrenci sayısı ile eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.
İlk mezunlarını 2014 yılında vermiştir. Bu bölümde eğitimi süresince öğrencilerin akademik düşünce ve analiz yeteneği kazanmaları, İbraniceyi yazılı ve sözlü olarak doğru ve akıcı bir şekilde kullanabilme becerisini edinmeleri amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra İbrani edebiyatı, kültürü, felsefesi ve tarihine yönelik dersler de işlenmekte, öğrencilerin dil becerisi dışında bu konularda da bilgi sahibi olması amaçlanmaktadır.

İbrani Dili ve Edebiyatı Bölümü ile İlgili Yorumlar
Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de İbrani Dili ve Edebiyatı hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.


İbrani Dili ve Edebiyatı hakkında bilgi, İbrani Dili ve Edebiyatı bölümü ile ilgili bilgiler, İbrani Dili ve Edebiyatı bölümü hakkında herşey, İbrani Dili ve Edebiyatı mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, İbrani Dili ve Edebiyatı mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,477,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: İbrani Dili ve Edebiyatı Bölümü Hakkında Bilgi
İbrani Dili ve Edebiyatı Bölümü Hakkında Bilgi
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/ibrani-dili-ve-edebiyat-bolumu-hakknda.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/ibrani-dili-ve-edebiyat-bolumu-hakknda.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için