İletişim Sanatları Bölümü Hakkında Bilgi

PAYLAŞ:

İletişim Sanatları hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, İletişim Sanatları hakkında bilgiler edinecek ve İletişim Sanatları bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de İletişim Sanatları hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

İletişim Sanatları İş İmkanları Hakkında Bilgi İletişim Sanatları İş Olanakları Hakkında Bilgi
İletişim Sanatları Bölümü’nden (Reklamcılık – Halkla İlişkiler) mezun olan öğrenciler, aşağıdaki işleri yapabilir veya çalışma alanlarında iş bulabilir:
-Halkla ilişkiler uzmanı, 
-Reklam tasarımcısı/uzmanı, 
-reklam metin yazarı, 
-İletişim stratejisi, 
-Kurumsal iletişim koordinatörü, 
-İletişim danışmanı, 
-Marka yöneticisi 
gibi unvanları almaktadırlar. 
Mezunlar, kültürel-sanatsal alanlarda planlama-organizasyon ve yöneticilik konumlarında, müşteri ilişkileri ya da insan kaynakları yönetimi departmanlarında  kariyer yapabilmektedirler. 
Ayrıca mezun öğrenciler lisansüstü öğrenim görerek akademik kariyer de tercih edebilmektedirler.

İletişim Sanatları İş Olanakları
Bu programı bitirenler, kamu ve özel kesimde yer alan kuruluşlarda halkla ilişkiler ve reklamcılık uzmanı olarak çalışabilirler. Reklam ajansları için kampanya hazırlamak, metin yazmak, yaratıcı çalışmalar yapmak gibi sorumlulukları üstlenebilirler.

İletişim Sanatları iş bulma imkanı, İletişim Sanatları iş olanakları hakkında bilgi, İletişim Sanatları mezunları ne iş yapar, İletişim Sanatları mezunları nerelerde çalışır, İletişim Sanatları mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

İletişim Sanatları Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 2200-2500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

İletişim Sanatları mezunları ne kadar maaş alır, İletişim Sanatları maaşı ne kadar, İletişim Sanatları kazançları

İletişim Sanatları Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
İletişim Sanatları bölümünün temel amacı, öğrencilerini iletişim, medya, kültür, sanat, siyaset, işletme gibi konu başlıkları üzerine temel bilgi birikimine ve donanımına sahip bireyler olarak yetiştirerek, bu kişilerin farklı alanlarla, halkla ilişkiler ve reklam alanları arasında bağlantı kuran, eleştirel bir bakış ile, yeni ve özgün düşünceler üretebilen ve takım çalışmasına yatkın, değişen koşullara uyum sağlayabilen bireyler olarak mesleğe kazandırmaktır.

İletişim Sanatları Bölümü ile İlgili Yorumlar
Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de İletişim Sanatları hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.


İletişim Sanatları hakkında bilgi, İletişim Sanatları bölümü ile ilgili bilgiler, İletişim Sanatları bölümü hakkında herşey, İletişim Sanatları mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, İletişim Sanatları mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,477,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: İletişim Sanatları Bölümü Hakkında Bilgi
İletişim Sanatları Bölümü Hakkında Bilgi
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/iletisim-sanatlar-bolumu-hakknda-bilgi.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/iletisim-sanatlar-bolumu-hakknda-bilgi.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için