İslami İlimler Bölümü Hakkında Bilgi

PAYLAŞ:

İslami İlimler  hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, İslami İlimler  hakkında bilgiler edinecek ve İslami İlimler  bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de İslami İlimler  hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

İslami İlimler  İş İmkanları Hakkında Bilgi İslami İlimler  İş Olanakları Hakkında Bilgi
Bu bölümü bitiren öğrenci, İslami İlimler Fakültesi mezunu olur. İlahiyat Fakültesi ile eşdeğer olduğu için İlahiyat Fakültesi mezunlarının sahip olduğu bütün kanunî haklara sahip olur. Dilerse Temel İslam Bilimleri'nde Yüksek Lisans yapabilir

İslami İlimler İş Olanakları
Türkiye'deki İlahiyat fakülteleri diplomasına denk İslâmî İlimler Fakültesi diplomasını alacaklardır. Mezunlarımız Milli Eğitim Bakanlığı’nın çeşitli kademelerinde ve Diyanet İşleri Başkanlığı teşkilâtının her kademesinde, Türkî Cumhuriyetlerde, Balkanlarda ve Türk vatandaşlarının bulunduğu diğer bütün ülkelerde din görevlisi veya din eğitimcisi olarak görev yapabilecek; örgün ve yaygın din eğitimi alanlarında ülkemizin ve vatandaşlarımızın ihtiyacını karşılamaya katkıda bulunacaklardır. Ayrıca öğrencilerimiz sahip olacakları yüksek seviyedeki dil eğitimi ile daha pek çok alanda iş imkânı bulabileceklerdir.

İslami İlimler  iş bulma imkanı, İslami İlimler  iş olanakları hakkında bilgi, İslami İlimler  mezunları ne iş yapar, İslami İlimler  mezunları nerelerde çalışır, İslami İlimler  mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

İslami İlimler  Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 2200-2500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

İslami İlimler  mezunları ne kadar maaş alır, İslami İlimler  maaşı ne kadar, İslami İlimler  kazançları

İslami İlimler  Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Temel İslam Bilimleri Bölümü, İslâm'ın ana kaynaklarını; inanç, ibadet, hukuk, ahlak esaslarını ve alanı içerisindeki diğer konuları temel kaynaklara dayanarak akademik düzeyde çalışmayı amaçlar.

İslami İlimler  Bölümü ile İlgili Yorumlar
Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de İslami İlimler  hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.


İslami İlimler  hakkında bilgi, İslami İlimler  bölümü ile ilgili bilgiler, İslami İlimler  bölümü hakkında herşey, İslami İlimler  mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, İslami İlimler  mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,475,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: İslami İlimler Bölümü Hakkında Bilgi
İslami İlimler Bölümü Hakkında Bilgi
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/islami-ilimler-bolumu-hakknda-bilgi.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/islami-ilimler-bolumu-hakknda-bilgi.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için