İşletme Ekonomi Bölümü Hakkında Bilgi

PAYLAŞ:

İşletme Ekonomi hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, İşletme Ekonomi hakkında bilgiler edinecek ve İşletme Ekonomi bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de İşletme Ekonomi hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

İşletme Ekonomi İş İmkanları Hakkında Bilgi İşletme Ekonomi İş Olanakları Hakkında Bilgi
İşletme- Ekonomi mezunları, gerek özel sektörde gerekse kamu sektöründe çok farklı alanlarda çalışabilmektedir.  Program, ayrıca, mezunların dünyanın üniversitelerinde lisansüstü çalışma yapmalarını mümkün kılan bir altyapı sağlamaktadır.  İşletme- Ekonomi mezunlarının iş alanlarından bazıları şunlardır:
-Bankacılık
-Denetim şirketleri
-Dış ticaret şirketleri
-Sigortacılık
-Ulaştırma 
-Ekonomiyle ilgili tüm kamu kuruluşları (Merkez Bankası, DPT, vb.)
-Bağımsız idari otoriteler (BDDK, SPK, Rekabet Kurumu, vb.)

İşletme Ekonomi iş bulma imkanı, İşletme Ekonomi iş olanakları hakkında bilgi, İşletme Ekonomi mezunları ne iş yapar, İşletme Ekonomi mezunları nerelerde çalışır, İşletme Ekonomi mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

İşletme Ekonomi Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 3000-3500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

İşletme Ekonomi mezunları ne kadar maaş alır, İşletme Ekonomi maaşı ne kadar, İşletme Ekonomi kazançları

İşletme Ekonomi Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Günümüz rekabet koşullarında, gençlerimizin başarılı olmaları için, kuvvetli bir donanıma sahip olmaları gerekmektedir.  İşletme-Ekonomi programı, hem işletme hem de ekonomi dallarında uzmanlaşma imkanı vererek ve kaliteli bir eğitim sunarak,  yurtiçinde ve yurtdışında çok farklı sektörlerde başarılı bir kariyer için öğrencilerimize gerekli altyapıyı sağlamaktadır. 
İşletme-Ekonomi Programımızın amacı öncelikle temel ekonomi ve işletme bilgilerini öğretmek, öğrencilerin araştırma, çözümleme, değerlendirme yeteneklerini geliştirmek ve yöneticilik  konusunda kazınımlar  sağlamaktır.  Program;  hem işletme hem de ekonomi alanlarında, öğrencilerin derslere aktif olarak katıldığı, uygulamalarla teorinin desteklendiği, bir eğitimi hedeflemektedir.

İşletme Ekonomi Bölümü ile İlgili Yorumlar
Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de İşletme Ekonomi hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.


İşletme Ekonomi hakkında bilgi, İşletme Ekonomi bölümü ile ilgili bilgiler, İşletme Ekonomi bölümü hakkında herşey, İşletme Ekonomi mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, İşletme Ekonomi mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,477,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: İşletme Ekonomi Bölümü Hakkında Bilgi
İşletme Ekonomi Bölümü Hakkında Bilgi
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/isletme-ekonomi-bolumu-hakknda-bilgi.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/isletme-ekonomi-bolumu-hakknda-bilgi.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için