Lojistik ve Taşımacılık Bölümü Hakkında Bilgi

PAYLAŞ:

Lojistik ve Taşımacılık hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, Lojistik ve Taşımacılık hakkında bilgiler edinecek ve Lojistik ve Taşımacılık bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de Lojistik ve Taşımacılık hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Lojistik ve Taşımacılık İş İmkanları Hakkında Bilgi Lojistik ve Taşımacılık İş Olanakları Hakkında Bilgi
Bölüm mezunları aşağıdaki kurum ve kuruluşlarda aktif görev alabilmektedirler;
-Üretim, Hizmet ve Satış Şirketlerinin Lojistik Birimleri
-Lojistik Şirketler (3. Parti Lojistik Hizmet Sağlayıcılar)
-Taşıma İşleri Organizatörleri (Freight Forwarders)
-Kara, Hava, Deniz, Demiryolu ve Intermodal Taşımacılık Şirketleri
-Sigorta, Finansman, Denetim ve Dış Ticaret Şirketlerinin Lojistik Birimleri
-Lojistik Danışmanlık ve Eğitim Kuruluşları
-Üniversite ve Araştırma Kurumlarının Lojistik Bölümleri
-Devlet Planlama Teşkilatı, Ulaştırma Bakanlığı ve diğer Devlet Kurum ve Kuruluşlarının ilgili Birimleri
-İletişim ve Bilişim Teknolojileri Şirketlerinde Lojistik Uygulama Birimleri

Lojistik ve Taşımacılık iş bulma imkanı, Lojistik ve Taşımacılık iş olanakları hakkında bilgi, Lojistik ve Taşımacılık mezunları ne iş yapar, Lojistik ve Taşımacılık mezunları nerelerde çalışır, Lojistik ve Taşımacılık mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Lojistik ve Taşımacılık Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 2200-2500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Lojistik ve Taşımacılık mezunları ne kadar maaş alır, Lojistik ve Taşımacılık maaşı ne kadar, Lojistik ve Taşımacılık kazançları

Lojistik ve Taşımacılık Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Lojistik ve Taşımacılık Bölümü, Türkiye’nin en önemli sektörlerinden bir tanesi olan lojistik / ulaştırma alanında, nitelikli uzmanların yetiştirilmesini amaçlar. Dolayısı ile mezunlarının da bu alanlarda iş bulmasını hedefler. Dünyanın ve ülkemizin yıldızı parlayan ve hızla gelişen sektörü Lojistik, Türkiye'nin coğrafik avantajları nedeniyle önemli bir istihdam ve ulusal gelir kaynağı olabilecek bir sektör konumundadır. Önemli olan doğru kararları doğru zamanlarda almaktır. Bunun için de her konuda olduğu gibi lojistik alanda da bilimsel temellere inilmek durumundadır.
Lojistik ve Taşımacılık Bölümü, lojistik alanında verdiği çok yönlü üniversite eğitimi ile Türkiye’nin bu alanda öncülük eden ve uluslararası üne sahip bir bölüm olmayı vizyon olarak benimsemiştir.


Lojistik ve Taşımacılık Bölümü ile İlgili Yorumlar
Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de Lojistik ve Taşımacılık hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.


Lojistik ve Taşımacılık hakkında bilgi, Lojistik ve Taşımacılık bölümü ile ilgili bilgiler, Lojistik ve Taşımacılık bölümü hakkında herşey, Lojistik ve Taşımacılık mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, Lojistik ve Taşımacılık mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,475,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: Lojistik ve Taşımacılık Bölümü Hakkında Bilgi
Lojistik ve Taşımacılık Bölümü Hakkında Bilgi
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/lojistik-ve-tasmaclk-bolumu-hakknda.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/lojistik-ve-tasmaclk-bolumu-hakknda.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için