Takı Tasarımı Bölümü Hakkında Bilgi

PAYLAŞ:

Takı Tasarımı hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, Takı Tasarımı hakkında bilgiler edinecek ve Takı Tasarımı bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de Takı Tasarımı hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Takı Tasarımı İş İmkanları Hakkında Bilgi Takı Tasarımı İş Olanakları Hakkında Bilgi
Mezun olan öğrenciler kuyumculuk sektöründe tekniker unvanı ile ;
Tasarım üretim firmalarında , (El, Cad/Cam)
Yarı mamul veya mamul üreten firmalarda,
Tasarım ve üretim birlikte kullanarak üretim yapan firmalarda görev alabildikleri gibi, kendi atölyelerini kurma imkanına da sahip bulunmaktadır. 

Takı Tasarımı iş bulma imkanı, Takı Tasarımı iş olanakları hakkında bilgi, Takı Tasarımı mezunları ne iş yapar, Takı Tasarımı mezunları nerelerde çalışır, Takı Tasarımı mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Takı Tasarımı Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına memur olarak atananlar 2200-2500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır. Yani çalıştıkları yerlerle anlaşmalarına göre kazancı azalmakta veya artmaktadır.

Takı Tasarımı mezunları ne kadar maaş alır, Takı Tasarımı maaşı ne kadar, Takı Tasarımı kazançları

Takı Tasarımı Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Bölüme TM-2 puanı ile öğrenci alınmaktadır. Eğitim süresi 4 yıldır. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi GSTF Takı Tasarımı Bölümü, alanında söz sahibi, nitelikli ve yaratıcı özellikleri öne çıkan tasarımcı kimlikler yetiştirmektedir. Mezunlarımız; takı ve mücevher tasarımı alanında çağdaş vizyona sahip, tasarım kavramını, dilini ve tasarlama sürecini iyi bilen, yaratıcı yönüyle öne çıkan, özgün tasarımcı bireyler olarak mücevher ve takı sektörü için yeni alternatifler üretebilir niteliktedirler.

Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Takı Tasarımı bölümü ile Onsa Mücevherat arasında yapılan Co-Op işbirliği çerçevesinde; ONSA’da fabrika ile eğitim alanını bir araya getirmeyi amaçlayan Takı Tasarımı Bölümü Uygulama Birimi hayata geçirilmiştir. 

Takı Tasarımı Bölümü ile İlgili Yorumlar
Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de Takı Tasarımı hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.


Takı Tasarımı hakkında bilgi, Takı Tasarımı bölümü ile ilgili bilgiler, Takı Tasarımı bölümü hakkında herşey, Takı Tasarımı mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, Takı Tasarımı mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,475,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: Takı Tasarımı Bölümü Hakkında Bilgi
Takı Tasarımı Bölümü Hakkında Bilgi
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/tak-tasarm-bolumu-hakknda-bilgi.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/tak-tasarm-bolumu-hakknda-bilgi.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için