Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Bölümü Hakkında Bilgi

PAYLAŞ:

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi hakkında bilgiler edinecek ve Teknoloji ve Bilgi Yönetimi bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de Teknoloji ve Bilgi Yönetimi hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi İş İmkanları Hakkında Bilgi Teknoloji ve Bilgi Yönetimi İş Olanakları Hakkında Bilgi
Programdan mezun olan öğrenciler kamu ve özel sektörde çalışabilirler, işletmelerin ve kar amacı gütmeyen örgütlerin birçok işlevsel bölümlerinde istihdam edilebilirler. Programın mezunlarından en etkin biçimde faydalanabilecek olan işlevsel bölümler muhasebe, iç denetim, finans, insan kaynakları yönetimi, iş geliştirme ve strateji, üretim planlaması, satın alma ve araştırma-geliştirme olacaktır. Mezunlar, aynı zamanda danışmanlık firmaları tarafından istihdam edilebilir ve ilgili alanlarda akademik kariyer yapabilirler.

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi İş Olanakları
Bölüm mezunlarının devlet kurumlarına atanabilmesi için yeterli KPSS puanını almaları ve alımlarda bu bölüm için de kadro açılması gerekmektedir.

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi iş bulma imkanı, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi iş olanakları hakkında bilgi, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi mezunları ne iş yapar, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi mezunları nerelerde çalışır, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 2500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi mezunları ne kadar maaş alır, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi maaşı ne kadar, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi kazançları

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Teknoloji ve Bilgi Yönetimi lisans programı, yönetim biliminin özellikle sayısal yöntemlerini ön plana çıkararak ve mezunlarının analitik yeteneklerini geliştirerek işletmeciliğin teknoloji ve bilgi süreçlerini yenilikçi bir yaklaşımla tasarlayıp, geliştirip, yönetebilecek insan gücü yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Programın temel hedefi, faaliyet önceliklerini teknoloji ve yenilik üzerine kuran işletmelerdir. Telekomünikasyon, finans, bankacılık sektörlerin başta olmak üzere, pek çok sektördeki nitelikli eleman açığı, bu programdan mezun öğrencilere istihdam imkanı sağlayacaktır.

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Bölümü ile İlgili Yorumlar
Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de Teknoloji ve Bilgi Yönetimi hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.


Teknoloji ve Bilgi Yönetimi hakkında bilgi, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi bölümü ile ilgili bilgiler, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi bölümü hakkında herşey, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,477,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Bölümü Hakkında Bilgi
Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Bölümü Hakkında Bilgi
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/teknoloji-ve-bilgi-yonetimi-bolumu.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/teknoloji-ve-bilgi-yonetimi-bolumu.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için