Uçak Elektrik Elektronik Bölümü Hakkında Bilgi

PAYLAŞ:

Uçak Elektrik Elektronik hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, Uçak Elektrik Elektronik hakkında bilgiler edinecek ve Uçak Elektrik Elektronik bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de Uçak Elektrik Elektronik hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Uçak Elektrik Elektronik İş İmkanları Hakkında Bilgi Uçak Elektrik Elektronik İş Olanakları Hakkında Bilgi
Sivil havacılık sektörü, teknolojik açıdan devamlı gelişen, faaliyetler açısından ise dünyada ve ülkemizde hızla büyüyen sektörlerin başında gelmektedir. Bu büyümeye paralel olarak, havacılık sektör;  ileri teknolojiyi kullanan, bilgili ve üstün beceri sahibi teknik elemanlara çok ihtiyaç duymaktadır.

Mezunlarımız, Ulusal ve uluslar arası Uçak Bakım Onarım Yenileme (BOY) hizmeti veren kuruluşlar ile yan sanayi işletmeleri ve havayolları şirketlerinde kendilerine rahatlıkla yer bulabileceklerdir.

Uçak Elektrik Elektronik iş bulma imkanı, Uçak Elektrik Elektronik iş olanakları hakkında bilgi, Uçak Elektrik Elektronik mezunları ne iş yapar, Uçak Elektrik Elektronik mezunları nerelerde çalışır, Uçak Elektrik Elektronik mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Uçak Elektrik Elektronik Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 3000-3500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Uçak Elektrik Elektronik mezunları ne kadar maaş alır, Uçak Elektrik Elektronik maaşı ne kadar, Uçak Elektrik Elektronik kazançları

Uçak Elektrik Elektronik Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Günümüzün hava ulaşımında uçak elektrik ve elektroniği bakımı hizmetleri, ileri teknolojiyi en üst düzeyde kullanan bir eğitimle sağlanmaktadır. Hızlı ve güvenli ulaşımı gerçekleştiren hava araçları, ileri teknoloji bilgisi ve donanımın uygulama alanlarının başında yer almaktadır. Bu nedenle bölümün laboratuvar ve atölyeleri, bakım ve onarım konusunda yetkin teknik elemanların eğitimine olanak sağlayacak donanım ve altyapıya sahip olacak şekilde kurulmuştur. Bölümde öğrenciler, hava aracında bulunan elektronik cihazların bakım ve onarımının çağdaş yöntem ve teknikle nasıl yapılacağını öğreneceklerdir. Ayrıca sınıfta öğrendikleri temel elektrik ve elektronik konusundaki teorik bilgileri navigasyon, haberleşme, radar, uçuş kontrol ve cihazları gibi hava aracı elektrik sistemlerine nasıl uygulayacaklarının pratiğini yapacaklardır. Eğitimlerinin önemli bir kısmını laboratuvar ve atölyede gerçek hava aracı sistemlerini kullanarak ve pratik yaparak geçireceklerdir. Bölümdeki temel çalışma konuları, AC-DC devreler, elektronik devreler ve haberleşme, hava aracı navigasyon ve radar sistemleri, hava aracı bordo aletleri şeklinde sıralanabilir. Bölümün temel teorik derslerinden sonra öğrenciler; laboratuar ve atölye ağırlıklı bir eğitim-öğretim sürecinden ve staj uygulamasından sonra mezun olup hemen işe başlayabileceklerdir.

Uçak Elektrik Elektronik Bölümü ile İlgili Yorumlar
Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de Uçak Elektrik Elektronik hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.


Uçak Elektrik Elektronik hakkında bilgi, Uçak Elektrik Elektronik bölümü ile ilgili bilgiler, Uçak Elektrik Elektronik bölümü hakkında herşey, Uçak Elektrik Elektronik mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, Uçak Elektrik Elektronik mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI: 1
Loading...
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,477,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: Uçak Elektrik Elektronik Bölümü Hakkında Bilgi
Uçak Elektrik Elektronik Bölümü Hakkında Bilgi
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/ucak-elektrik-elektronik-bolumu-hakknda.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/ucak-elektrik-elektronik-bolumu-hakknda.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için