Uluslararası İşletme Yönetimi Bölümü Hakkında Bilgi

PAYLAŞ:

Uluslararası İşletme Yönetimi hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, Uluslararası İşletme Yönetimi hakkında bilgiler edinecek ve Uluslararası İşletme Yönetimi bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de Uluslararası İşletme Yönetimi hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Uluslararası İşletme Yönetimi İş İmkanları Hakkında Bilgi Uluslararası İşletme Yönetimi İş Olanakları Hakkında Bilgi
Mezunlar, ulusal ya da uluslararası faaliyet gösteren firmalarda, finans, muhasebe ve araştırma bölümlerinde yönetici asistan olarak çalışabilir, performansları ölçüsünde yükselebilirler.

Uluslararası İşletme Yönetimi Bölümü İş Olanakları
Üniversite ile iş dünyasının sıkı bir iş birliği içerisinde olması gerektiğine inanıyoruz. Bunun için zaman zaman iş dünyasını temsil eden paydaşlarımızdan mezunlarımızdan beklentilerini öğrenerek programımızı bu doğrultuda güncellemeye çalışıyoruz.Öğrencilerimizin mezun olmadan önce iş hayatını tanımaları amacıyla yurt içi veya yurt dışı zorunlu stajın yanında gönüllü stajla bu süreyi uzatmalarını teşvik ediyoruz. Amacımız öğrencilerimize sadece teorik bilgileri vermek değil, bunlar arasında bağlantıları kurabilen ve resmi bir bütün olarak görebilen, iletişim becerisi kuvvetli, toplumsal sorumluluğa sahip bireyler yetiştirmektir. Bunun sonucunda mezunlarımızın sahip oldukları bilgi ve becerileri sayesinde ulusal ve uluslararası işletmelerin farklı alanlarında önemli sorumluluklar üstlenmiş olduklarını kıvançla görmekteyiz. (Yeditepe Üniversitesi)

Uluslararası İşletme Yönetimi iş bulma imkanı, Uluslararası İşletme Yönetimi iş olanakları hakkında bilgi, Uluslararası İşletme Yönetimi mezunları ne iş yapar, Uluslararası İşletme Yönetimi mezunları nerelerde çalışır, Uluslararası İşletme Yönetimi mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör...

Uluslararası İşletme Yönetimi Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi
Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 3000-3500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Uluslararası İşletme Yönetimi mezunları ne kadar maaş alır, Uluslararası İşletme Yönetimi maaşı ne kadar, Uluslararası İşletme Yönetimi kazançları

Uluslararası İşletme Yönetimi Bölümü Hakkında Genel Bilgiler
Küresel ekonomiler işletme mezunlarının uluslararası bir profile sahip olmalarını ve dolayısıyla klasik işletme eğitiminin de küreselleşmeye uyum sağlayacak biçimde dönüşümünü zorunlu kılmıştır. Ders programları Alman üniversiteleri ile uyumlu olması ve Türkiye’de sayıları 4200’ü bulan Alman firmalarında istihdamı sağlayacak eleman yetiştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Eğitim dilinin Almanca olması, bunun yanında yoğun olarak dört yarıyıl okutulan İngilizce dersleri mezunlarımızın uluslararası şirketlerde de başarı şanslarını yükseltmekte, hareket kabiliyetlerini arttırmaktadır.  Almanca bilgisi olmadan gelen öğrenciler önce Hazırlık Sınıfı'nın B ve A kurlarını (seviyelerine göre) okuyarak güz veya bahar döneminde bölüm derslerine başlayabilirler. Yeterli seviyede Almanca bilgisine sahip olanlar ise yeterlilik belgelerini Hazırlık Koordinatörlüğü'müze ibraz edebilir veya seviye tespit sınavına girip yeterliliklerini kanıtlayabilirler.    

Uluslararası İşletme Yönetimi Bölümü ile İlgili Yorumlar
Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de Uluslararası İşletme Yönetimi hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.


Uluslararası İşletme Yönetimi hakkında bilgi, Uluslararası İşletme Yönetimi bölümü ile ilgili bilgiler, Uluslararası İşletme Yönetimi bölümü hakkında herşey, Uluslararası İşletme Yönetimi mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, Uluslararası İşletme Yönetimi mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

YORUMLAR

BLOGGER YORUMLARI
Ad

Cilt Bakımı,115,Çocuk Gelişimi,38,DGS,187,Eğitim,475,Genel,38,Genel Sağlık,75,Klima,52,Konu Anlatımları,49,KPSS Taban Puanları,169,Maaşlar,32,Öğrencilere Tüyolar,62,Saç Bakımı,28,Üniversite Bölümleri,759,VİDEOLAR,1,
ltr
item
Eğitim ve Sağlık Sitesi: Uluslararası İşletme Yönetimi Bölümü Hakkında Bilgi
Uluslararası İşletme Yönetimi Bölümü Hakkında Bilgi
Eğitim ve Sağlık Sitesi
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/uluslararas-isletme-yonetimi-bolumu.html
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/
http://www.egitimsaglik.com/2016/04/uluslararas-isletme-yonetimi-bolumu.html
true
2743778651510976752
UTF-8
Yüklenen Tüm İçerikler Herhangi bir içerik bulunamadı. HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE Devamını oku Cevapla Cevaplamaktan vazgeç Sil Tarafından: Ana Sayfa SAYFALAR İÇERİKLER Hepsini Görüntüle SİZİN İÇİN ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARAMA TÜM İÇERİKLER Aradığınız kelimeye ilişkin bir içerik bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzts Sal Çrş Perş Cuma Cmrts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şub Mar Nis Mayıs Haz Tem Agus Eyl Ekim Kas Aralk biraz önce 1 dakika önce $$1$$ minutes ago 1 dakika önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et BU İÇERİK ÖZELDİR İçeriği görmek için paylaşın Tüm kodu kopyala Tüm kodu seç Tüm kodlar kopyalanmıştır. [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) kullanabilirsiniz kopyalamak için