Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü Hakkında Bilgi

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik hakkında bilgiler edinecek ve Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin...

415 0

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik hakkında bilgiler edinecek ve Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik İş İmkanları Hakkında Bilgi Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik İş Olanakları Hakkında Bilgi

Programı bitirenler, ticaret sektöründe hizmet veren uluslararası şirketlerde pazarlama, finans, muhasebe ve araştırma bölümlerinde yönetici, uzman, uzman yardımcısı ve danışman olarak çalışabilirler.

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik iş bulma imkanı, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik iş olanakları hakkında bilgi, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik mezunları ne iş yapar, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik mezunları nerelerde çalışır, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör…

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi

Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 3000-3500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik mezunları ne kadar maaş alır, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik maaşı ne kadar, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik kazançları

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü Hakkında Genel Bilgiler

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Programı’nın temel amacı mezunların; uluslararası ticaret ve bu ticaretin vazgeçilmez unsuru olan lojistik konusu ile ilgili olarak dünya’da oluşmuş literatürün tamamını kazanmalarının akabinde iş yaşamına dâhil olduklarında karşılaşabilecekleri sorunları çözerken, analitik ve bütünsel bir bakış açısıyla stratejik düşünmeyi prensip haline getirmelerinin ve ticaretin uluslararası boyutunda edindikleri bilgi ve becerileri eleştirel bir yaklaşımla değerlendirerek, yaşam boyu öğrenme yaklaşımını benimsemelerinin yanında uluslararası alanda öğrenilenleri çalıştıkları organizasyonlar bağlamında analiz etme, yorumlama, düşüncelerini ve sorunlara ilişkin çözüm önermelerinin, öğrenilen kavram ve düşünceleri, ulusal ve uluslararası boyutta yorumlama ve disiplinler arası analiz yapıp uygulamalarının, iş hayatında kalite ve verimlilik ilkelerini bilme ve uygulamalarının, iş etiğinin gereklerine uyma, toplumsal, bilimsel ve etik değerlere sahip olma ile bireysel ve ekip üyesi olarak sorumluluk alma, açık fikirli, eleştiriye açık, yapıcı ve özgüven sahibi olma ve bir yabancı dili kullanarak eğitim aldıkları alan ile ilgili bilgileri izleyebilme ve meslektaşları ile iletişim kurabilmelerinin sağlanmasıdır.

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Bölümü ile İlgili Yorumlar

Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik hakkında bilgi, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik bölümü ile ilgili bilgiler, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik bölümü hakkında herşey, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php