Yönetim Bilimleri Programları Bölümü Hakkında Bilgi

Yönetim Bilimleri Programları hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, Yönetim Bilimleri Programları hakkında bilgiler edinecek ve Yönetim Bilimleri Programları bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de Yönetim Bilimleri Programları hakkında bilgi...

659 0

Yönetim Bilimleri Programları hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, Yönetim Bilimleri Programları hakkında bilgiler edinecek ve Yönetim Bilimleri Programları bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de Yönetim Bilimleri Programları hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Yönetim Bilimleri Programları İş İmkanları Hakkında Bilgi Yönetim Bilimleri Programları İş Olanakları Hakkında Bilgi

Bölüm mezunları çeşitli şirketlerde yöneticilik yapabilecektir.

Yönetim Bilimleri Programları iş bulma imkanı, Yönetim Bilimleri Programları iş olanakları hakkında bilgi, Yönetim Bilimleri Programları mezunları ne iş yapar, Yönetim Bilimleri Programları mezunları nerelerde çalışır, Yönetim Bilimleri Programları mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör…

Yönetim Bilimleri Programları Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi

Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 3500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Yönetim Bilimleri Programları mezunları ne kadar maaş alır, Yönetim Bilimleri Programları maaşı ne kadar, Yönetim Bilimleri Programları kazançları

Yönetim Bilimleri Programları Bölümü Hakkında Genel Bilgiler

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi, Executive MBA programı dünyanın en prestijli yayınlarından Financial Times’ın her yıl düzenlediği “Dünyanın En İyi Executive MBA” 2014 küresel sıralamasında yerini aldı. Executive MBA programlarında dünyanın en iyi 100 üniversitesinin bulunduğu listeye ilk defa giren Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi, böylece başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Financial Times tarafından her yıl, mezunlarının kariyer potansiyeli, performans ve maaş artışı, öğretim üyelerinin uluslararası profili,araştırma performansı, kadın öğrenci oranı, yabancı öğrenci oranı gibi farklı kriterlerde değerlendirilen programlar arasında yerini alan Sabancı Executive MBA programı öğrencilerine her yıl farklı uluslararası başarılarla değer katmaya devam ediyor.

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Executive MBA programının Financial Times listelerinde yer almasını değerlendiren Dekan Füsun Ülengin “Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi olarak uluslararasılaşma hedefimize ulaşmak için her geçen yıl büyük adımlar atmaya devam ediyoruz. Dünyanın sayılı akreditasyonlarından biri olan AACSB akreditasyonunu almamız ve ardından dünyanın önde gelen yönetim bilimleri okullarından MIT Sloan School of Management ile yaptığımız stratejik  işbirliği anlaşması ile devam eden bu süreci, 2014 yılında Executive MBA programımız ile Financial Times Global listelerine girerek sürdürdük. Bizim gibi genç bir fakültenin bu kadar kısa sürede tüm bu uluslararası başarılara ek olarak dünyanın köklü yönetim bilimleri okullarıyla aynı listede yer alması büyük onurdur. Birlikte önemli başarılara imza attığımız ekibimle önümüzdeki yıllarda bizi çok daha büyük başarıların beklediğine yürekten inanıyorum. ” dedi.

Yönetim Bilimleri Programları Bölümü ile
İlgili Yorumlar

Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de Yönetim Bilimleri Programları hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.

Yönetim Bilimleri Programları hakkında bilgi, Yönetim Bilimleri Programları bölümü ile ilgili bilgiler, Yönetim Bilimleri Programları bölümü hakkında herşey, Yönetim Bilimleri Programları mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, Yönetim Bilimleri Programları mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php