Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Hakkında Bilgi

Yönetim Bilişim Sistemleri hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, Yönetim Bilişim Sistemleri hakkında bilgiler edinecek ve Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de Yönetim Bilişim Sistemleri hakkında bilgi...

352 0

Yönetim Bilişim Sistemleri hakkında bilgi vermek için derlediğimiz bu tanıtım yazısı, üniversite tercihlerinde işinizi kolaylaştıracak, Yönetim Bilişim Sistemleri hakkında bilgiler edinecek ve Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü hakkında her şeyi öğrenmiş olacaksınız. İyi bir tercih, iyi bir araştırmadan gelir. Sizlerin de Yönetim Bilişim Sistemleri hakkında bilgi almak için birçok kaynaktan yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Yönetim Bilişim Sistemleri İş İmkanları Hakkında Bilgi Yönetim Bilişim Sistemleri İş Olanakları Hakkında Bilgi

Programda ağırlık verilecek olan konular Türkiye’de güncellik kazanan sektörler arasında olan finansal hizmetler, perakende hizmetleri, lojistik ve ulaşım, sağlık hizmetleri, turizm, entelektüel hizmetler (danışmanlık, araştırma-geliştirme, iletişim ve bilişim teknolojileri, eğitim), yaratıcı endüstriler (reklam, tasarım, yayıncılık, vb.) ve kamu hizmetleri (devlet ve sivil toplum kuruluşları) olduğu göz önünde bulundurularak mezun olan öğrencilerin önemli bir kısmının bu sektörlerde istihdam edileceği düşünülmektedir. Mezunlarımızın Türkiye’de son yıllarda artan İnternet tabanlı yeni girişimlere hem iş gücü hem de kurucu ortak olarak katılmaları üniversitemiz bünyesinde kurulan Girişim Fabrikası aracılığıyla motive edilecektir.

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü İş Olanakları

Yönetim Bilişim Sistemleri Lisans Programını başarı ile tamamlayan mezunlar, finansal hizmetler, perakende hizmetleri, lojistik ve ulaşım, turizm, iletişim ve bilişim teknolojileri gibi alanlarda hizmet veren firmalarda bilgi teknolojisi çözümleri üreterek, müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesinde ve ürün pazarlamasında, kamu kurumlarında ise organizasyonun bilgi teknolojileri ihtiyaçlarının belirlenmesinde istihdam edilirler.

Yönetim Bilişim Sistemleri iş bulma imkanı, Yönetim Bilişim Sistemleri iş olanakları hakkında bilgi, Yönetim Bilişim Sistemleri mezunları ne iş yapar, Yönetim Bilişim Sistemleri mezunları nerelerde çalışır, Yönetim Bilişim Sistemleri mezunlarının çalışabileceği devlet kurumları, özel sektör…

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Maaşları Hakkında Bilgi

Kamu yani devlet kurumlarına atananlar 2500 TL dolaylarında maaş alırken, özel sektörde faaliyet gösterenler genellikle daha düşük veya yüksek maaşlar almaktadır.

Yönetim Bilişim Sistemleri mezunları ne kadar maaş alır, Yönetim Bilişim Sistemleri maaşı ne kadar, Yönetim Bilişim Sistemleri kazançları

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Hakkında Genel Bilgiler

Yönetim Bilişim Sistemleri;Lisans Programının amaçları, açıköğretim sistemiyle Yönetim Bilişim Sistemleri programını tercih eden öğrencilere, işletmelerin ve bireylerin yaşadığımız çağa ve topluma adını veren bilgiyi üretme, depolama, paylaşma ve bilgiye erişme ihtiyacını karşılamak için kullanılan yöntem, süreç ve sistemlerin planlanması, tasarlanması, kurulması ve yönetilmesi süreçlerini anlayabilme becerisi kazandırmaktır.

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü ile İlgili Yorumlar

Bu başlık tamamen sizler için eklenmiştir. Sizlerin de Yönetim Bilişim Sistemleri hakkında bilgi vermenizi veya sorularınızı sormanızı istiyoruz ki daha yararlı bir ortam kurulmuş olsun.

Yönetim Bilişim Sistemleri hakkında bilgi, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü ile ilgili bilgiler, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü hakkında herşey, Yönetim Bilişim Sistemleri mezunları iş bulma imkanı, iş olanakları, Yönetim Bilişim Sistemleri mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışabilir, hangi kurumlarda çalışır?

Etiketler

Yorum Sırası Sizde

css.php